MMA PLGLORYHari po ostatnim skandalu dostanie wielki pojedynek w Glory? W planach trylogia z Overeemem! 

Hari po ostatnim skandalu dostanie wielki pojedynek w Glory? W planach trylogia z Overeemem! 

To byłoby starcie na szczycie wagi ciężkiej w światowym kick boxingu. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do trylogii pomiędzy Badrem Harim, a Alistairem Overeemem.

Overeem

Reprezentant Maroka w ostatnim starciu stanął przed natychmiastowym rewanżem z Arkadiuszem Wrzoskiem. Doszło do tego pod koniec marca na gali Glory 80 w Belgii.

Ponownie ich starcie dostarczyło mnóstwo emocji. Wrzosek był bardzo bliski, aby powtórzyć sukces z Rotterdamu. Polak w drugiej rundzie miał Marokańczyka na widelcu. Badra Hari uratował gong. Hari zdecydowanie pływał, lecz zabrakło czasu na wykończenie.

Sami zobaczcie:

Tak Wrzosek skomentował zachowanie Glory.

Drodzy kibice. Odpowiadam na wasze liczne pytania. Zostałem zwolniony z organizacji z uwagi na wydarzenia oraz moje zachowanie podczas ostatniej gali (każdy widział moją postawę w TV oraz w nagraniach po walce), dodatkowo włodarze po cichu bez oficjalnej informacji zmienili wynik walki na remis. Nie jestem w ogóle smutny z powodu zakończenia mojej umowy ale SKĄD TEN REMIS?!🤣 Ludzi nie da się tak łatwo oszukać. Moim zdaniem prawdziwy powód można zobaczyć na załączonym zdjęciu🙃 Pozdrawiam dobrych ludzi i dziękuje każdemu za wsparcie DO KOŃ CA!:)

Dojdzie do trylogii?

Wszystko wskazuje na to, że w październiku podczas GLORY: Collision 4 dojdzie do trylogii pomiędzy Alistairem Overeemem, a Badrem Harim. Holender tym samym po latach wróci do rywalizacji w kick boxingu.

Wielka szkoda… bowiem w tym miejscu mógł być Arkadiusz Wrzosek i kibice zobaczyliby kolejną walkę w legendą. Niestety organizacja Glory wolała posunąć się do kontrowersyjnej zagrywki.

Póki co jest 1-1 w rywalizacji Badra Hariego z Alistairem Overeemem. Druga ich walka miała miejsce pod koniec 2009 roku. Hari w Japonii po dwóch minutach i 14 sekundach cieszył się ze zwycięstwa przed czasem.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Paweł Tyburski o walce z Parke: Uważam, że mam wielkie szanse wygrać w MMA! Co wy na to?

Paweł Tyburski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o potencjalnej walce z Normanem Parke. ”Tybori” jest chętny, aby takie zestawienie odbyło się w formule MMA. To nie koniec, bo Paweł jest przekonany, że ma spore szansy, aby wygrać taki pojedynek.

Khabib ostro o sytuacji Caina Velasqueza: Dlaczego siedzi w areszcie, a mężczyzna, który krzywdził jego córkę chodzi wolny?

Khabib Nurmagomedov bardzo ostro wypowiedział się o aktualnej sytuacji Caina Velasqueza, który przebywa w areszcie po próbie wymierzenia samosądu na mężczyźnie, który miał wielokrotnie molestować jego córkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis