MMA PLUFCHalle Berry miałaby szanse w UFC? Tak twierdzi Valentina Shevchenko

Halle Berry miałaby szanse w UFC? Tak twierdzi Valentina Shevchenko

Foto: foxnews.com

Valentina Shevchenko (19-3) miała okazję pracować z Halle Berry przy jednym filmie. Mistrzyni UFC w wadze muszej sądzi, iż aktorka tak dobrze wyspecjalizowała się w sztukach walki, że stać byłoby ją na rywalizację w klatce.

Berry to jedna z gwiazd Hollywood, która ma na koncie kilka znanych ról. Niektóre z nich nie przysporzyły wprawdzie aktorce renomy, lecz 53-latka może również pochwalić się zdobyciem Oskara, Złotego Globu oraz Emmy, czyli jednych z najbardziej cenionych nagród sztuki filmowej.

Artystka nie również zamiłowania do UFC, będąc w środowisku aktorskim jedną z największych fanek MMA. Jest to o tyle istotne, iż nie tak dawno aktorka miała okazję współpracować z Shevchenko w ramach nowego filmu. Do odpowiedniego zrealizowania scen Berry musiała zatem nauczyć się podstaw sztuk walki.

Z racji gry w jednej produkcji “Bullet” miała okazję poznać aktorkę oraz wspólnie z nią trenować. Mistrzyni wagi muszej pozytywnie wyraziła się o umiejętnościach bitewnych Berry, sugerując nawet, iż ta nie byłaby bez szans w UFC.

Trenowałyśmy z Halle cztery godziny dzienne. Ona robi wszystko niesamowicie. Do filmu zaczęła ona trenować MMA. Muai Thai, Jiu Jitsu – wszystko zaczęła kilka lat temu, lecz obecnie jest ona w tak dobrej kondycji, że mogłaby stanowić konkurencję dla kobiet w UFC.

Co do Shevchenko, to do kolejnej obrony pasa stanie ona na początku czerwca. Przeciwniczką 32-latki będzie Joanne Calderwood (14-4).