MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipGwiazdor WWE chce walczyć na gołe pięści w 2021 roku

Gwiazdor WWE chce walczyć na gołe pięści w 2021 roku

Były zapaśnik i zawodnik MMA, a obecnie gwiazdo WWE Bobby Lashley (15-2) jest zainteresowany walką na gołe pięści dla organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

Lashley obecnie jest emerytowanym zawodnikiem sportów walki, a swoją karierę skończył z rekordem 15-2 i z walkami w Bellatorze. 43-latek wygrał ostatnie osiem zawodowych pojedynków i teraz zatęsknił za rywalizacją “na serio”.

“Dominator” po zakończeniu swojej zawodowej kariery podpisał kontrakt z WWE i prezentuje teraz swoje umiejętności przed fanami amerykańskiego wrestlingu, ale jak sam potwierdził, jest zainteresowany walką na gołe pięści:

“To jest proste. Jestem fighterem, kocham walki, kocham rywalizację. Uprawiałem zapasy przez całe życie, potem walczyłem w MMA, a teraz spotkałem się z ludźmi z Bare Knucke FC i rozmawiałem o walce dla nich w przyszłym roku. Jeśli Vince McMahon mi na to pozwoli, to w 2021 roku zawalczę u nich.

Lubię to, lubię walczyć, lubię trenować i chcę to zrobić.”

43-latek po związaniu się z WWE nie zerwał jednak kontraktu z Bellatorem, który najprawdopodobniej dalej obowiązuje. Lashley będzie musiał zatem nie tylko uzyskać zgodę WWE, ale i Bellator MMA, by móc stoczyć walkę na gołe pięści.