MMA PLwalki na gołe pięściGwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf!

Gwiazdor walk na gołe pięści mocno pobił partnerkę! Policja poprosiła go o autograf!

Skandal w Rosji! Artur Kalinskij to aktualnie bardzo popularna postać. Gwiazdor walk na gołe pięści pobił swoją partnerkę. Absurdalne jest również zachowanie policji, która na miejscu poprosiła o zdjęcie z bokserem.

Gołe

Kobiecie udało się uciec, a schronienia i pomocy szukała w pierwszym napotkanym sklepie. Niestety pracownice postanowiły odmówić. Artur Kalinskij miał ponownie ją dopaść i pobić.

”ACAB” brutalnie pobił partnerkę – doszło chociażby do złamania ręki. Do domu Artura przyjechała policja, która zamiast zatrzymać mężczyznę poprosiła go o zdjęcie.

Kuriozalna sytuacja!

Do tej pory Artur Kalinskij nie został ukarany za swoje skandaliczne zachowanie. W całą sprawę zaangażowała się znana aktywistka , która ogłosiła, że współpracuje z rosyjskim prezydentem Międzynarodowej Federacji Bokserskiej.

Na szczęście partnerka ”ACAB” jest aktualnie ukrywana. Otrzymała również pomoc medyczną i prawną.

Zobacz także:

Zawodnik MMA VIP ostro do Miśka z Nadarzyna: Za to Ci wyj**ie na łeb przy najbliższej okazji! Widzieliście?

Wydaje się, że to nie koniec spięcia na linii Miśka z Nadarzyna z Remi Gruchała i ”GSP”. Zawodnik MMA VIP na insta stories postanowił ponownie w mocnych słowach wypowiedzieć się o Mirosławie Dąbrowskim.

Don Vasyl nie zmienił zdania! Dalej jest chętny na walkę w organizacji Marcina Najmana! Co wy na to?

Kazimierz Doliński podtrzymuje swoje deklaracje. ”Don Vasyl” śpiewał i miał zapewnić jeszcze bardziej pozytywną atmosferę na gali MMA VIP 3 w Częstochowie. Pojawiły się wywiady, w których Vasyl był pytany o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis