MMA PLCiekawostkiGwiazdor UFC Paddy Pimblett wzorem dla wszystkich posiadaczy psów! Nagrała go kamera sąsiadki [WIDEO]

Gwiazdor UFC Paddy Pimblett wzorem dla wszystkich posiadaczy psów! Nagrała go kamera sąsiadki [WIDEO]

Nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC Paddy Pimblett okazał się wzorem dla wszystkich posiadaczy psów i prawdę mówiąc, każdy posiadacz tych słodkich czworonogów powinien wziąć przykład z Brytyjczyka. O co chodzi?

Paddy Pimblett

Otóż, Pimblett spacerował ze swoim psem, kiedy ten musiał załatwić swoją potrzebę fizjologiczną. Uczynił to na… trawniku sąsiadki. Pimblett nie spuścił jednak głowy w dół i nie udawał, że nie widzi co się stało. Zachował się jak wzór posiadacza psa!

Paddy Pimblett i jego piesek. Historia prawdziwa

Pimblett widząc co zrobił jego czworonożny przyjaciel i nie mając przy sobie folii do posprzątania po nim, zdecydował się zadzwonić do drzwi sąsiadki.

Całe zajście nagrała kamera zmieszczona na drzwiach, która nagrała wymianę zdań:

“- Cześć skarbie, mój pies właśnie nafajdał na zewnątrz i chciałem to posprzątać. Czy masz może trochę wody? Nie chcę tego tak zostawić.”

Kobieta rozpoznała Pimbletta i wiedziała, że rozmawia z zawodnikiem mieszanych sztuk walki i uspokoiła go, że sama posprząta po jego piesku:

“- Jesteś pewna? Czuję się z tym okropnie. Po prostu zrobił coś bardzo brzydkiego, a ja nie mogę tego nawet podnieść, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Ale jeszcze raz bardzo dziękuję i przykro mi z tego powodu. Nienawidzę takich rzeczy i dlatego zdecydowałem się zadzwonić.”

Paddy Pimblett swoją najbliższą walkę stoczy już 10 grudnia w Las Vegas. Jego przeciwnikiem w co-main evencie gali FUC 282 będzie Jared Gordon.

Zobacz także:

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO]

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Don Kasjo ponownie o zestawieniu z Pudzianowskim: Proszę o tę walkę Mariusza! Co wy na to?

Kasjusz Życiński mówi poważnie! Popularny ”Don Kasjo” jest przekonany, że dziś odnotuje kolejne zwycięstwo. Były zawodnik FAME MMA chciałby w kolejnym pojedynku zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Kasjusz zdradził, że poprosi Mariusza o walkę. ”Don Kasjo” powtarza, że ma do Pudzianowskiego ogromny szacunek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis