MMA PLCiekawostkiGwiazdor NBA pobił mężczyznę, który uszkodził jego auto w zamieszkach w USA

Gwiazdor NBA pobił mężczyznę, który uszkodził jego auto w zamieszkach w USA

Gwiazdor NBA pobił mężczyznę, który uszkodził jego auto w zamieszkach w USA. Stany Zjednoczone zmagają się z falami protestów po zachowaniu policjanta, który kolanem udusił Afroamerykanina Georgesa Floyda.

W Stanach Zjednoczonych rozgorzała dyskusja na temat brutalności policji, która przerodziła się w krajowe protesty. Zamieszki wymknęły się spod kontroli, a ludzie nie tylko wyżywają się na policji, ale także plądrują sklepy i niszczą cudze mienie.

Gwiazdor NBA pobił mężczyznę, który uszkodził jego auto w zamieszkach w USA

Protesty społeczne odbywają się w całych Stanach Zjednoczonych. Wcześniej informowaliśmy o zachowaniu mistrza wagi półciężkiej UFC, Jona Jonesa, który Albuquerque zaprowadził porządek w swoim mieście. Opublikował nagranie, na którym widać, jak rozprawia się z chłystkiem, któremu odbiera butelkę. Link do materiału w FAQ pod spodem newsa.

Teraz w sieci pojawiło się inne wideo Tym razem głównym bohater został inny sportowiec. Jego zachwoanie jednak było skrajnie różne od tego, które zaprezentował “Bones”.

JR Smith, czyli koszykarz Cleveland Cavaliers rozprawił się z wandalem, który rzekomo wybił szybę w jego aucie. Rosły mężczyzna brutalnie pobił chłopaka, który miał zniszczyć jego mienie.

Sprawa miała miejsce w Los Angeles. Materiał z zajścia został opublikowany przez portal TMZ Sports.

Zobacz także:

Zamieszki w Stanach Zjednoczonych, Jon Jones zaprowadza porządek.

Zamieszki w Stanach Zjednoczonych całkowicie wymknęły się spod kontroli. Społeczeństwo wykorzystuje protesty przeciwko policji do plądrowania sklepów i złodziejstwa. Z takim działaniem nie zgadza się ciągle aktualny mistrz wagi półciężkiej UFC, Jon Jones (26-1, 1 N/C).

Kontrowersyjny wpływ zawodnika UFC po przegranej. Przesadził?

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na minionej gali UFC on ESPN 9: Woodley vs. Burns. Chodzi o postać Vince’a Moralesa, który przegrał swoją walkę z Chrisem Gutierrezem w drugiej rundzie po potężnych lowkickach.

Georges St. Pierre podał powód przejścia na emeryturę: To nie chodzi o umiejętności

Georges St. Pierre podał konkretny powód swojego przejścia na sportową emeryturę. Rezygnacja Kanadyjczyka z uprawiania MMA nie miała związku z formą fizyczną i umiejętnościami.