MMA PLCiekawostkiGwiazdor futbolu pobity przez zawodnika MMA w uczelnianej toalecie: Prawie stracił oko [WIDEO]

Gwiazdor futbolu pobity przez zawodnika MMA w uczelnianej toalecie: Prawie stracił oko [WIDEO]

Gwiazdor futbolu amerykańskiego na poziomie koledżu został pobity w toalecie przez młodego zawodnika MMA. To, że trenuje on mieszane sztuki walki wynika z technik, jakie zaserwował agresywnemu oponentowi.

Sytuacja miała miejsce w miejscowości Norman w stanie Oklahoma. Wideo z bójki obiega właśnie viralem media społecznościowe.

Gwiazdor futbolu pobity przez zawodnika MMA w uczelnianej toalecie: Prawie stracił oko [WIDEO]

Dochodzenie w sprawie pobicia młodego gwiazdora futbolu amerykańskiego prowadzi miejscowa policja. Poszkodowanym jest Spencer Jones, który został brutalnie pobity przez młodego mężczyznę, który trenował MMA.

Pobicie miało miejsce w miniony piątek. Jones wraz z innym młodzieńcem sprzeczał się z dwoma mężczyznami. W pewnym momencie Jones został uderzony przez przeciwnika, który powalił go na ziemię i tam okładał go ciosami. Druga dwójka mężczyzn toczyła walkę zaraz obok.

W związku z pobiciem, Jones zaangażował w sprawę swojego adwokata. Strona poszkodowana (tak o sobie mówił Jones wraz z prokuratorem prowadzącym jego sprawę) po całym zajściu musiała poddać się operacji lewego oczodołu, bowiem groziła mu utrata oka. Zdaniem Jonesa, próbował on załagodzić spór w toalecie, a agresorem niby miał okazać się zawodnik MMA.

Poprzez media społecznościowe dotarto do informacji, że rzekomym zawodnikiem MMA był niejaki Branden Brown, który wraz ze swoim bratem miał rzekomo stanąć w obronie własnej przed agresywnym Jonesem, próbującym go zaatakować.

Sprawę wyjaśnia miejscowa policja.

Zobacz także:

“To do was cioty… Najmanku, Popek”. Kontrowersyjny PSYCHO, uczestnikiem turnieju walk na gołe pięści na gali GROMDA 4 [WIDEO]

Srogi drań, barczysty z szaleństwem w oczach. PSYCHO wchodzi do gry! Mocny, niezłomny i krwiożerczy zakapior, ale z zasadami. Kocha spuszczać dobry i solidny wpierdol. Kiedy widzi krew budzi się w nim bestia.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem? Jest odpowiedz!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.