MMA PLFAME MMAGwiazdor FAME MMA Marcin Dubiel oddał pieniądze z PPV na Hospicjum dla Dzieci

Gwiazdor FAME MMA Marcin Dubiel oddał pieniądze z PPV na Hospicjum dla Dzieci

Foto: FAME MMA

Gwiazdor organizacji FAME MMA, który ma za sobą występ w walce wieczoru ostatniej gali – Marcin Dubiel oddał pieniądze ze sprzedaży PPV na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Kwota robi wrażenie!

Dubiel co prawda w klatce przegrał z Kacprem Blonskym w walce wieczoru gali FAME MMA 8, ale poza klatką odniósł spektakularne zwycięstwo w kategorii: człowieczeństwo.

Gwiazdor FAME MMA Marcin Dubiel oddał pieniądze z PPV na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci

Dubiel poinformował w mediach społecznościowych o przekazaniu Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci czeku o wartości 22 tysięcy złotych. Pieniądze te pochodziły ze sprzedaży PPV na minioną galę FAME MMA z linku promocyjnego Marcina Dubiela.

W sieci pojawiło się zdjęcie z przekazania pieniędzy potrzebującym dzieciom:

“Pamiętacie akcję z PPV? Uzbieraliśmy ponad 22.000zł! 😍 Wczoraj mieliśmy przyjemność zawitać w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci i dowiedzieć się więcej o ich pracy. Dziękuję Wam wszystkim za zaangażowanie! 🤍”

Przypominamy, że następna gala FAME MMA, już dziewiąta w historii poznańskiej organizacji odbędzie się już 6 marca tego roku. O rozpisce tego wydarzenia na bieżąco możecie przeczytać na łamach MMA.PL.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak zdradza ile gal FEN odbędzie się w 2021 roku: Jeśli wpływy z PPV będą się zgadzać…

Prezes jednej z największych polskich organizacji mieszanych sztuk walki – Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl zdradził ile gal organizacja FEN planuje przeprowadzić w nowym, 2021 roku.

Conor McGregor oskarżony o gwałt! Szokujące informacje na temat wydarzenia z udziałem Irlandczyka!

Gwiazda organizacji UFC Conor McGregor oskarżony o gwałt! W prasie pojawiły się szokujące informacje na temat sprawy, w którą zamieszany jest były podwójny mistrz największej organizacji MMA na świecie i największa gwiazda tego sportu!

Trener o przyszłości Joanny Jędrzejczyk: Nie weźmie walki, która nic nie znaczy

Trener American Top Team Mike Brown opowiedział co nieco o przyszłości Joanny Jędrzejczyk. Polka pozostaje nieaktywna od marca 2020 roku, kiedy to po fenomenalnej walce przegrała decyzją sędziów z mistrzynią UFC Weili Zhang.