MMA PLArchiwumFAME MMAGwiazda światowego formatu podpisała kontrakt z FAME MMA! Ogłoszenie angażu na dzisiejszej gali!

Gwiazda światowego formatu podpisała kontrakt z FAME MMA! Ogłoszenie angażu na dzisiejszej gali!

To będzie bardzo głośna wiadomość i to bardzo głośna najprawdopodobniej na całym świecie! Gwiazda światowego formatu w sportach walki podpisała kontrakt z organizacją FAME MMA! Wielkie ogłoszenie angażu odbędzie się dzisiaj na gali FAME Friday Arena 2.

Gwiazda światowego formatu podpisała kontrakt z FAME MMA

Gala FAME Friday Arena 2 startuje już za kilkadziesiąt minut. Imprezę promuje rewanżowe starcie między Pawłem “Prezesem FEN” Jóźwiakiem a Michałem “Boxdelem” Baronem. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach K-1.

Prezes FEN zapowiadał, że tego typu formuła walki gwarantuje mu pokazanie swoich największych umiejętności i nie może doczekać się rewanżu z coraz bardziej sportowo wyglądającym Boxdelem.

Przypominamy, że pierwsze starcie tej dwójki zakończyło się wygraną Boxdela przez poddanie się Prezesa FEN. Tamta walka odbywała się w rzymskiej klatce i przyniosła ogromne emocje kibicom oglądającym wówczas ten pojedynek.

Gwiazda światowego formatu podpisała kontrakt z FAME MMA! Ogłoszenie angażu na dzisiejszej gali!

Natomiast zanim dojdzie do zapowiadanej walki, kibice freak fightów zobaczą kilka naprawdę elektryzujących pojedynków jak starcia Daniela „Ostrego” Ostaszewskiego z Kacprem„Crusher” Błońskim czy Jose „Josefa Bratana” Simao z Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką.

Wcześniej natomiast kibice zobaczą w klatce FAME MMA naprawę wielkie nazwisko. Jak udało się ustalić portalowi MMA.PL, organizacja FAME MMA podpisała kontrakt ze światowej klasy gwiazdą sportów walki.

Gwiazdą, która znana jest praktycznie każdemu fanowi sportów walki w Polsce, ale i jest także bardzo rozpoznawalna za granicami naszego kraju.

FAME FRIDAY ARENA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Gala FAME Friday Arena 2 z zapowiadanym wyżej ogłoszeniem nowego angażu organizacji FAME już niedługo!

Jak myślicie, kto będzie tym nowym zawodnikiem FAME MMA? Macie jakieś konkretne pomysły? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis