MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipGwiazda NBA zainwestuje w walki na gołe pięści: To przyszłość sportów walki!

Gwiazda NBA zainwestuje w walki na gołe pięści: To przyszłość sportów walki!

Foto: Twitter/ Bare Knuckle FC

Gwiazda NBA zainwestuje w walki na gołe pięści. Twierdzi, że pojedynki bez rękawic są przyszłością sportów walki. Sam jest wielkim fanem amerykańskiej organizacji, w którą zainwestuje!

Informację o współpracy byłego gracza NBA i jednego z najlepszych w tym fachu w historii podano w piątkową noc podczas gali KnuckleMania.

Gwiazda NBA zainwestuje w walki na gołe pięści: To przyszłość sportów walki!

Chodzi o czterokrotnego mistrza NBA Shaqua O’Neala, który planuje zostać inwestorem w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship.

O’Neal przyznał, że jest pod wielkim wrażeniem organizacji BKFC i walk tam prowadzonych:

“To najlepsi i najmocniejsi sportowcy na świecie. Fakt, że nie używają rękawic sprawia, że są też najtwardszymi na świecie. To przyszłość sportów walki. Walczą tak, jak trzeba, tak jak było to na samym początku w walkach.” – powiedział O’Neal w rozmowie z USA Today.

O współpracy z Shaquiem poinformował też prezes BKFC David Feldman. Nie krył on podekscytowania tą współpracą:

“Teraz mamy za sobą jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci sportu na całym świecie. Kto nie zna Shaqua? A teraz na dodatek będzie on częścią BKFC i zrobi dla nas wiele, bo inni ludzie także będą chcieli zostać naszymi partnerami.”

Zobacz także:

Były mistrz Bellatora aresztowany! Ma zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia

Były mistrz Bellatora aresztowany! Daniel Straus został ujęty w piątek na Florydzie, gdzie usłyszał zarzuty złamania prawa. Były mistrz wagi piórkowej Bellator MMA usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Pas mistrzowski na gali MMA-VIP u Najmana! Kto o niego zawalczy?

Pas mistrzowski będzie stawką jednego pojedynku, do którego dojdzie na gali MMA-VIP u Marcina Najmana. “El Testosteron” poinformował kto o niego zawalczy.

Zusje: Fanom wydaje się, że będę walczyć w UFC! Zaskoczeni?

Zusje podczas nadchodzącej imprezy zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk (narzeczoną Artura Szpilki). Stawką pojedynku pań będzie uczestnictwo w walce o pas mistrzowski FAME MMA, o który zwyciężczyni tego starcia zmierzy się w przyszłości z Martą Linkiewicz.