MMA PLCris CyborgGwiazda MMA reaguje na walkę Godlewska-Anastazija na gali Punch Down 3!

Gwiazda MMA reaguje na walkę Godlewska-Anastazija na gali Punch Down 3!

Jak widać rywalizacja na liście budzi coraz większe zainteresowanie. Tym razem na pojedynek Moniki Godlewskiej z Anastaziją zareagowała legenda żeńskiego MMA. Mowa o Cris Cyborg (24-2) byłej mistrzyni UFC i aktualnej posiadaczki tytułu w organizacji Bellator.

36-latka po pewnym zwycięstwie z Felicą Spencer postanowiła zmienić pracodawcę. Brazylijka podpisała kontrakt z organizacją Bellator i stoczyła tam już trzy pojedynki. ”Cyborg” przed czasem odprawiała Julie Budd, Arlene Blencowe oraz Leslie Smith.

Pojedynki te możecie zobaczyć poniżej:

Cyborg zareagowała na walkę Godlewskiej!

Dwudziestego drugiego maja odbyła się czwarta edycja Punch Down. W walce wieczoru Andrzej Żuromski po dyskusyjnej decyzji sędziów pokonał Piotra ”Bonusa BGC” Witczaka. Trzeba przyznać, że rywalizacja na liście budzi coraz większe zainteresowanie – co pokazują wyświetlenia.

Starcie Anastazij z Moniką Godlewską należało do tych wyczekiwanych. Co ciekawe w mediach społecznościowych na tą rywalizację zareagowała gwiazda światowego MMA – Cris Cyborg (24-2). Warto zaznaczyć, że w tym momencie walka Godlewskiej na YouTubie ma ponad milion wyświetleń.

Cyborg

Całe starcie możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Uczestniczka ”Projekt Lady” zadebiutuje w MMA! Jej przeciwniczka ma… 57-lat! Co wy na to?

To się dzieje naprawdę! O debiucie Julii Jaroszewskiej w mieszanych sztukach walki mówiło się od dłuższego czasu. Uczestniczka ”Projektu Lady” wystąpi trzydziestego lipca na Open Fights Night. Gala odbędzie się na plaży patelnia w Grabinie. 

Znany dziennikarz ostro o Gołocie! Marcin Najman odpowiada! Widzieliście?

Dan Rafael znany i ceniony dziennikarz w mocnych słowach wypowiedział się o Andrzeju Gołocie (41-9-1, 33 KO). Rafael zapewnia, że nasz reprezentant miał wielki talent, ale też miał najgorszą psychikę w dziejach boksu. Jest szybka reakcja! Z tymi słowami nie zgadza się… Marcin Najman.