MMA PLBoksGwiazda MMA Daniel Rutkowski znowu zawalczy w boksie na gali Babilon Boxing Show w Radomiu

Gwiazda MMA Daniel Rutkowski znowu zawalczy w boksie na gali Babilon Boxing Show w Radomiu

Gwiazda MMA Daniel Rutkowski, który związany jest aktualnie kontraktem z Federacją KSW, znowu zawalczy w boksie! Informacja o jego kolejnym występie wypłynęła z informacji prasowej przesłanej przez Babilon Boxing Show.

Po efektownej wygranej nad Piotrem Szmajdą (5-1, 3 KO) szybko na ring powróci Michał Syrowatka (23-5, 8 KO). Weteran polskiej sceny 29 października w Jaworznie zwyciężył przez techniczny nokaut w 5. rundzie, a już 17 grudnia na kolejnej gali Babilon Boxing Show – tym razem w Radomiu – zmierzy się z niepokonanym i dobrze znanym polskiej publiczności Czechem Lukasem Dekysem (5-0, 2 KO).

W walce wieczoru gali w Radomiu wystąpi mistrzyni Europy wagi muszej Ewelina Pękalska (5-0), która wyjdzie na ring po raz pierwszy od zdobycia pasa w styczniu. Rywalką Polki będzie pochodząca z Tanzanii Zulfa Macho (4-0). Na tej samej imprezie niepokonany w boksie Jan “Iron” Lodzik (7-0), który idzie jak burza przez zawodowe ringi, powróci do kickbokserskich korzeni, by stoczyć kolejną wojnę w K-1 ze swoim odwiecznym rywalem Mateuszem “Rzeźnikiem” Rajewskim.

Gala Babilon Boxing Show to zawsze gwarancja równych zestawień i emocjonujących walk bokserskich. 17 grudnia w Radomiu nie będzie inaczej. Na ring powróci także znakomity zawodnik MMA – Daniel “Rutek” Rutkowski, który spotka się w bokserskim pojedynku ze świetnym pięściarzem olimpijskim Damianem Kiwiorem (8-2-1). W 8-rundowym starciu Patrik “Rocky” Balaz (4-1, 1 KO) zmierzy się z Maksimem Hardzeiką (10-0, 4 KO). Wkrótce ogłoszone zostaną kolejne zestawienia.

Karta walk gali Babilon Boxing Show Radomiu:

Boks, 50.8 kg. 8 rund po 2 minuty:
Ewelina PĘKALSKA (5-0) vs Zulfa MACHO (4-0)

K-1, 65 kg. 3 rundy po 3 minuty:
Jan “Iron” LODZIK vs Mateusz “Rzeźnik” RAJEWSKI

Boks, 67 kg. 8 rund po 3 minuty:
Patrik “Rocky” BALAZ (4-1, 1 KO) vs Maksim HARDZEIKA (10-0, 4 KO)

Boks, 72 kg. 6 rund po 3 minuty:
Daniel “Rutek” RUTKOWSKI (1-2) vs Damian KIWIOR (8-2-1)

Boks, 70 kg. 6 rund po 3 minuty:
Michał SYROWATKA (23-5) vs Lukáš DEKÝŠ (5-0)

Bilety na galę Babilon Boxing Show Radomiu dostępne na Eventim.pl. Transmisja tylko w kanałach grupy Polsat.

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.