MMA PLFAME MMAGwiazda FAME MMA znalazła rywalkę? Padły mocne słowa!

Gwiazda FAME MMA znalazła rywalkę? Padły mocne słowa!

Foto: FAME MMA

Już w tym momencie Marta Linkiewicz (3-1) znalazła następną przeciwniczkę? Chodzi o spięcie z Magdaleną Lubacz w mediach społecznościowych. Nie brakowało mocnych słów!

Marta Linkiewicz awansowała o dziesięć oczek w rankingu polskich zawodniczek według serwisu tapology.com. Już w tym momencie ”Linkimaster” wyprzedziła parę wojowniczek, które od jakiegoś czasu startują zawodowo.

Linkiewicz

Marta Linkiewicz do swoich walk przygotowuje się w klubie WCA Fight Team w Warszawie. Za jej treningi jest odpowiedzialny utytułowany zapaśnik Norbert Daszkiewicz. Przy ostatniej walce pomagała jej również Ewa Piątkowska czyli była mistrzyni świata w boksie.

Na instagramie zawrzało!

Niewykluczone, że Marta Linkiewicz już w tym momencie znalazła następną przeciwniczkę. Gwiazda FAME MMA w mocnych słowach odpowiadała Magdzie Lubacz.

”Maluba” stwierdziła, że Linkiewicz nie weźmie takiej walki ze względu na różnice gabarytów.

Całe zamieszanie w wideo poniżej:

Maluba vs Linkiewicz?

Padły mocne słowa‼

Posted by MMA SHOTY on Tuesday, January 5, 2021

Magdalena Lubacz swoją popularność zdobyła w programie ”Projekt Lady”. ”Maluba” wedle jurorek i mentorek przeszła największą przemianę wśród uczestniczek trzeciej edycji reality show transmitowanego w telewizji TVN. 

Ostatnią walkę Linkiewicz stoczyła piątego września w Łodzi. Marta udowodniła, że zrobiła duże postępy pod okiem zapaśnika Norberta Daszkiewicza. ”LinkiMaster” szybko, bo w pierwszej odsłonie zastopowała debiutującą Martę ”Martirenti” Rentel.

Zobacz także:

Dramatyczny finał sylwestra! Widzieliście?

Takim zachowaniom mówimy NIE! Zawodnik MMA podczas sylwestra pobił dwie kobiety

Błachowicz o popularnych youtuberach! Co wy na to?

Jan Błachowicz wypowiedział swoje zdanie odnośnie youtuberach ze Stanów Zjednoczonych. Bracia Paul w ostatnim czasie atakowali gwiazdy UFC