MMA PLFAME MMAGwiazda FAME MMA w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos!

Gwiazda FAME MMA w KSW? Maciej Kawulski zabiera głos!

Ostatnie słowa Martina Lewandowskiego mogły zaskoczyć. Tym samym postanowiono również zapytać Macieja Kawulskiego o potencjalny angaż gwiazdy FAME MMA. Mowa o popularnym ”Don Kasjo”, który w ostatnich starciach zmierzył się z byłymi mistrzami KSW.

Kasjo

Kasjusz Życiński dostanie propozycję z organizacji KSW? Według Martina Lewandowskiego tak postępuje logika sportowa – o czym wspomniał w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim.

No tak jeżeli ktoś idzie to tej X federacji, w której jakkolwiek sportowo ma aspiracje, ale ja nie uznaje na zasadach takich sportowych to co się dzieje. Dostaje w papę od gościa, więc chyba ten co wygrał powinien się do nas zgłosić, albo powinniśmy go zaprosić na rozmowy – żeby w formule MMA zaczął walczyć. Znajdzie mnie na insta. Tak jakby logika sportowa postępuje. My przez całe swoje sportowe życie nagradzamy tych co wygrywają, a nie przegrywają.

Kawulski o Don Kasjo w KSW: Wszystko w tym świecie jest możliwe!

Maciej Kawulski w programie ”Klatka po klatce” został zapytany o potencjalny transfer Kasjusza Życińskiego do organizacji KSW.

Chociaż akurat Don Kasjo, powiem szczerze, że poza tym, że kiepsko tańczy, to rusza się przyzwoicie. Gdyby on miał jeszcze jakieś umiejętności parterowe, to jest dla nas interesujący zawodnik. I z tego, co wiem od chłopaków z Pomorza, bardzo ciężko trenuje. To nie jest tak, że dopiero tydzień przed walką odstawia fajki. Nie chciałbym demaskować jego dźwigni marketingowej, ale to jest pierdolenie. Jest dobrym bokserem, który mógłby nauczyć się paru parterowych sztuczek i mógłby toczyć zawodowe walki w MMA. Jest tam, gdzie jest. Bardzo dobrze. To jest jego miejsce. To jego królestwo, jest tam królem. I jak go, broń Boże, nie chcę stamtąd zabierać. Natomiast jak mówimy o transferach, to wielu więcej w tę stronę akurat nie widzę.

Zobacz także:

Mirosław Okniński ostro o Jacku Murańskim: Udaje Tysona, a jest pi**ą! [WIDEO] Oglądaliście?

Dymy! Mirosław Okniński skomentował sobotni extra fight na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Mowa o wyczekiwanym debiucie Jacka Murańskiego. Uznany trener nie szczędził mocnych słów w kierunku 52-latka.

Michał Materla wróci do KSW? Zaskakujące słowa Macieja Kawulskiego: Musi teraz zapłacić frycowe!

Czy Michał Materla wróci do KSW? Polski gigant wraz z podjęciem współpracy z partnerem biznesowym – Viaplay będzie organizował 12 gal rocznie, które dostępne będą na tej platformie streamingowej. Już 15 stycznia kibice będą mogli obejrzeć galę KSW 66, która odbędzie się w Szczecinie, czyli rodzinnym mieście Materli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis