MMA PLFAME MMAGwiazda FAME MMA: Każdy wie, że kiedyś miałem problemy z dragami

Gwiazda FAME MMA: Każdy wie, że kiedyś miałem problemy z dragami

Foto: FAME MMA

Gwiazda FAME MMA i pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi średniej Jakub “Kubańczyk” Flas kolejny raz przyznał się do kłopotów z narkotykami. W mediach społecznościowych można znaleźć jego wymianę słowną z byłym współpracownikiem – “Kamerzystą”.

Zaczęło się od tego, że “Kamerzysta” zarzucił Kubańczykowi, że to ten w przeszłości zachęcał go do przyjmowania narkotyków. Na instagramie napisał:

“Zażywałem narkotyki, Marek również zażywał narkotyki. Pierwszy raz, kiedy spróbowałem narkotyków, przyniósł je do domu Kubańczyk i namawiał nas do ćpania. My nie byliśmy zapoznani z tematem i ulegliśmy. Jest Kubańczyk, jest impreza, nie?”

Gwiazda FAME MMA: Każdy wie, że kiedyś miałem problemy z dragami

Kubańczyk, który na najbliższej gali FAME MMA 9 powalczy o pas mistrzowski do 84 kilogramów z Marcinem Malczyńskim odpowiedział na ten zarzut Kamerzysty.

Oto, co napisał (transkrypcja za cgm.pl):

“Tonący brzytwy się chwyta. Kamerzysta amator małolatek, mefedronowy uwodziciel, damski bokser i oszust zarzuca mi, że kiedyś brałem narkotyki. No ale tak – najpiękniejsza obrona to atak i manipulowanie dziećmi. Posłuchaj moich kawałków, każdy wie, że kiedyś miałem problemy z dragami, ale ten etap dawno zamknąłem. Oddaj mi pieniądze za płytę, którą ci zrobiłem, czyli za „Afirmację” albo jak mężczyzna wyślij umowę – podobno masz tyle hajsu, a na baranach ze swojego kanału zarabiasz pół miliona miesięcznie, więc gdzie problem? Od roku mieszkam w WWA, prowadzę zdrowy tryb życia, jestem szczęśliwie zakochany i rozwijam karierę muzyczną. Nieładnie tak kłamać, bo nikt cię do niczego nie zmuszał. Pudrowałeś nosek z przyjemnością i pierwszy się śliniłeś, jak widziałeś biały proszek. Nie dajcie się zwieść, bo teraz unika wszystkich złych rzeczy i zbija sprawę o narkotyki. Nie kłam, że nauczyłem cię ćpać, czy nakłaniałem do tego, bo jesteś obrzydliwy. Jakoś jak ćpałeś mefedron w aucie i cię psiaki zawinęły, to mnie nie było, bo wtedy uciekłem już od tego całego syfu.

Już nie pamiętasz, jak mówiłeś do Mareczka (Kruszwila – przyp. red.): „bierz, bierz i wymyślaj pomysły na film”, a pogubiony chłopaczek siedział po nocach i wymyślał pomysły na filmy, z których ty zarabiałeś pieniądze.

Nie chcę się w to wplątywać i wracać, bo tamten okres był dla mnie naprawdę ciężki. Nie chcę być kojarzony z tą ludzką gnidą. Ale tak robią największe śmiecie – ćpanie to jedno, ale zmuszanie do tego to poważny zarzut, za który cię wyjaśnię w swoim czasie.

Nie boję się mówić publicznie, bo nie mam nic do ukrycia, serio, i śmieszna byłaby dla mnie ta sytuacja, gdyby nie fakt, że skrzywdziłeś wielu ludzi i to już nie jest śmieszne. Ludzie nie są głupi, widzą, co się dzieje.

Nie ufajcie temu człowiekowi. Skoro każdy z byłej ekipy to potwierdza, a tylko on ma inne zdanie, to chyba łatwo wywnioskować, kto mówi prawdę. Szczególnie, że z Szoferem, Olejnikiem czy innymi osobami nie mam kontaktu na co dzień, więc nie miałbym powodów kłamać.

Dodatkowo miałem mieć 25% z każdego kawałka Kamerzysty na jego kanale. Ostatnią wypłatę dostałem chyba w lipcu 2019. Może od tamtego czasu podliczymy wszystko i wypłacisz mi należność? 

Zobacz także:

Logan Paul o walce z Mayweatherem Juniorem: Znokautuję go, postaw swoje dup**ko na to!

Logan Paul o walce z Floydem Mayweatherem Juniorem wypowiedział się w swoim podcaście “Impaulsive”. Gwiazdor YouTube jest przekonany, że sprawi największą niespodziankę w historii sportów walki.

Wielkie gwiazdy na gali w Wielkim Klinczu! Mike Tyson, Elton John, Lady Gaga i inni! Absurd organizatora?

W najbliższy piątek 11 grudnia odbędzie się gala Rocky Boxing Night 7 im. Jana Biangi. Co ciekawe, wielkie gwiazdy pojawią się na tej gali w Wielkim Klinczu pod Kościerzyną!