MMA PLGamrotGuram Kutateladze przed walką z Gamrotem w UFC: Mam zamiar mordować w klatce! Zobaczcie co potrafi Gruzin!

Guram Kutateladze przed walką z Gamrotem w UFC: Mam zamiar mordować w klatce! Zobaczcie co potrafi Gruzin!

Mateusz Gamrot (17-0) zadebiutuje w UFC! Na Fight Island czeka go ciekawe wyzwanie w postaci również debiutującego Gurama Kutateladze (11-2). Gruzin zastąpi Magomeda Mustafaeva.

Pojedynek Mateusza Gamrota z Gruzinem odbędzie się tuż przed główną kartą. Co najważniejsze cała sobotnia gala UFC będzie transmitowana na żywo w Polsacie. Dla ”Gamera” będzie to trzecia walka w krótkim odstępie czasu.

Zobaczcie w akcji Gurama Kutateladze!

Były podwójny mistrz KSW już dziś spełni swoje marzenie. Reprezentant Czerwonego Smoka zadebiutuje w UFC, a zmierzy się z niebezpiecznym Guramem Kutateladze (11-2). W tym momencie przedstawimy wam sylwetkę najbliższego rywala ”Gamera”.

Gruzin w maju 2010 roku postanowił zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Guram trzy pierwsze walki zakończył w efektowny sposób. Następnie przyszedł ciężki okres. Przegrana na punkty z Oliverem Enkampem i szybka porażka w Polsce.

Tak to prawda ostatnia przegrana jaką zaliczył Guram Kutateladze odbyła się w naszym kraju. W marcu 2015 roku Gruzin wystąpił na Fight Exclusive Night 6 we Wrocławiu. 28-latek po minucie i piętnastu sekundach został poddany (balachą na kolano) w starciu z Pawłem Kiełkiem. Tą walkę zobaczycie tutaj!

Od tego czasu Kutateladze odnotował osiem zwycięstw z rzędu -w tym pięć zakończył przed czasem. Guram w ostatnich walkach zaliczył dwa ważne zwycięstwa w organizacji Brave CF. Gruzin jednogłośną decyzją sędziów pokonał Ericka da Silve, a w 44 sekundy zdemolował Felipe Silve. Wspomniany Brazylijczyk ma za sobą epizod w UFC (trzy pojedynki, w tym jedno zwycięstwo).

View this post on Instagram

Work work work! @khamzat_chimaev 🥇

A post shared by Guram Kutateladze (@guram_dze) on

Guram Kutateladze mieszka w Szwecji, a trenuje w uznany klubie Allstars Training Center, gdzie pojawia się choćby Alexander Gustafsson. Gruzin jest kolegą z maty Khamzata Chimaeva, który w krótkim czasie zdobył uznanie kibiców UFC. ”Borz” pojawi się dziś w narożniku Gurama i jest przekonany o zwycięstwie Gruzina.

Mój przyjaciel będzie tutaj walczył. Trenujemy razem. Myślę, że wejdzie tam i poturbuje tamtego gościa (..) Oczywiście to dobry test dla Gurama. Siedemnaście zwycięstw, bez porażek. Dobry zawodnik. Zapaśnik, ale Guram trenuje ze mną i wiem, na co go stać. Ja też jestem zapaśnikiem, to moja najmocniejsza strona. Wiem więc, że Guram może go pokonać.

Guram Kutateladze (11-2) z niecierpliwością czekał na telefon od UFC o czym wspominał w rozmowie z portalem svtsport.

Mówiłem sobie ”kiedy oni zadzwonią, kiedy oni zadzwonią”. Teraz zadzwonili i nie mogę powiedzieć ”nie, potrzebuje jeszcze trzech tygodni”. Zawsze powtarzałem, że jestem gotowy. Staram się zawsze być w najlepszej formie (..) Czekałem na to bardzo długo, gdy zadzwonił telefon była pierwsza w nocy. To dziwne uczucie, ale oczywiście jestem bardzo szczęśliwy. Myślałem, że żartują.

28-latek ma świadomość, że walka z Mateuszem Gamrotem (17-0) będzie dla niego dużym wyzwaniem.

To dobry przeciwnik i to wyzwanie jakiego potrzebuje. Mam zamiar robić swoje, jak zwykle, mordować ludzi. Brzmi brutalnie, ale to brutalny sport (..) To nigdy nie będzie nudna walka, kiedy będę z nim krzyżował rękawice. Zobaczysz, kiedy drzwi klatki się zamknął. To będzie przedstawienie

Zobacz także:

Khalidov otwarty na starcie mistrz vs mistrz! Chcielibyście to zobaczyć?

To byłoby świetne zestawienie. Mamed Khalidov nie ma nic przeciwko

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski! Zaskoczeni?

Wiemy komu będzie kibicował Krystian Pudzianowski w starciu Szeliga-Piechowiak. Do walki dojdzie na FAME MMA 8