MMA PLGeorges St. PierreGSP wróci do UFC? Zapowiedział tajemnicze “ogłoszenie”

GSP wróci do UFC? Zapowiedział tajemnicze “ogłoszenie”

Czy GSP wróci do oktagonu UFC? Były mistrz wagi półśredniej i średniej przebywa na sportowej emeryturze, choć według wielu jest to zwykła przerwa od startów. Kanadyjczyk uznawany za najlepszego zawodnika MMA w historii nie daje jednak o sobie zapomnieć.

GSP wróci do UFC
Foto: Facebook/ GSP

Georges St. Pierre zamieścił we wtorek w mediach społecznościowych tajemniczy wpis, w którym zapowiedział interesujące ogłoszenie. Czy szykuje się powrót do oktagonu największej organizacji MMA na świecie?

GSP wróci do UFC?

“Nowy rok, nowy zespół, jutro ogłoszenie.” – napisał na TT GSP.

Co ciekawe, o powrocie Georgesa St. Pierre’a do zawodowego MMA trąbi się od dawna. Kanadyjczyk miałby wrócić na potyczkę z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovowem, a ich starcie miałoby wyłonić najlepszego zawodnika MMA w historii. Przynajmniej tak byłoby promowane.

Jak myślicie, czy GSP, który ma za sobą wygrane walki z takimi zawodnikami MMA jak: Michael Bisping, Johny Hendricks, Nick Diaz, Carlos Condit, Jake Shields, Josh Koscheck, Dan Hardy, Thiago Alves, BJ Penn, Jon Fitch, Matt Hughes czy Matt Serra powróci do UFC?

Forma Kanadyjczyka podpowiada, żeby brać taką ewentualność pod uwagę:

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk o rewanżu z Zhang: Gdybym wtedy nie miała tego krwiaka…

Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się o potencjalnym rewanżu z Weili Zhang. Pojedynek obu pań na gali UFC 248 w licznych podsumowaniach rocznych w branżowych mediach został okrzyknięty “walką roku 2020”. Nie dziwi zatem fakt, że media pytają o potencjalny rewanż.

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Sąd w Krakowie podjął decyzję w sprawie byłego zawodnika UFC!

Salim Touahri na dłużej w areszcie! Były zawodnik UFC usłyszał decyzję Sądu Okręgowego w Krakowie dotyczącą przetrzymywania go w areszcie ze względu na zeznania świadka koronnego Krystiana K.

Walka olbrzymów! W lutym do klatki wraca rosyjski skandalista!

Viacheslav Datsik (5-7) tak łatwo nie odpuści! Rosyjski skandalista po zwolnieniu z więzienia myśli o następnym starcie. ”Ryży Tarzan” dwudziestego lutego ma zmierzyć się z Zuluzinho (12-9). Rosjanin waży ponad 130 kilogramów, zaś Brazylijczyk wedle Datsika grubo ponad 190 kilo…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis