MMA PLMMA-VIPGSP ostro o Miśku z Nadarzyna i Żuromie: To są pseudoprawilniaki i popychadła! [WIDEO]

GSP ostro o Miśku z Nadarzyna i Żuromie: To są pseudoprawilniaki i popychadła! [WIDEO]

Z nami pierwsza konferencja przed galą MMA VIP. Zwyczajowo, jak na wydarzeniach Marcina Najmana nie zabrakło kontrowersji.

GSP o Miśku

Organizacja Marcina Najmana odbiega nieco od głównego nurtu polskich freak fightów stawiając na postaci z innych światów niż możemy oglądać w Fame MMA czy High League. Czołowymi gwiazdami MMA VIP są postaci związane z rapem, a także półświatkiem gangsterskim i to często na te tematy schodzą dyskusje podczas konferencji.

Do przedstawicieli rapu w organizacji należą między innymi Roman Bosski, Andrzej Żuromski i GSP. Ten ostatni zmierzy się w lutym z byłym członkiem grupy Firma, jednak między panami jest wyłącznie szacunek. GDP ma jednak mniej respektu do Żurowa i Miśka z Nadarzyna, o czym opowiedział w wywiadzie z Adrianem Węgierskim z naszego portalu.

Misiek stworzył swój team i ludzie z jego teamu zaczęli ubliżać naszemu bratu, mojemu serdecznemu koledze Remikowi. Ludzie, którzy rozkminiają jakieś sprawy nie powinni bezpodstawnie ubliżać innym i to jest zachowanie karygodne. My nie tolerujemy takich zachowań i wyjaśniliśmy ich bardzo prosto.

O jakie wyjaśnienie chodziło?

Uzyskaliśmy bardzo dużo informacji na ich temat i okazało się, że jest tam bardzo dużo nieścisłości. Misiek przyjechał do Warszawy, znalazł sobie silniejszych kolegów, jak stał za nimi to kozaczył, a jak był tu na konferencji to skruszony bał się odezwać.

Cała rozmowa z GSP dostępna jest poniżej:

Zobacz także:

Michał Cieślak pod koniec lutego zawalczy o mistrzostwo świata!

Świetna informacja! Michał Cieślak (21-1, 15 KO) miał już dość czekania na następny pojedynek. Jak widać warto było jeszcze chwile poczekać. Radomianin oficjalnie dwudziestego siódmego lutego zawalczy o mistrzostwo świata w boksie.

GROMDA: Tego jeszcze nie było! Mistrz Glory zawalczy na gołe pięści w Polsce!

Ta informacja niejednego zaskoczy! Doświadczony kickboxer Saulo Cavalari podpisał kontrakt z organizacją GROMDA. Niewykluczone, że do debiutu dojdzie na najbliższej edycji.

Gamrot przekonany o zwycięstwie Mańkowskiego: Ziółkowski jest idealny pod styl Borysa!

Bardzo mocno zapowiada się najbliższa gala KSW 66, która już 15 stycznia w Szczecinie. W walce wieczoru tego eventu zobaczymy starcie na szczycie kategorii lekkiej, w którym mistrz – Marian Ziółkowski podejmie Borysa Mańkowskiego. “Ziółkowski jest idealny pod styl Borysa” – komentuje zestawienie Mateusz Gamrot.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis