MMA PLArchiwumBez kategoriiGSP o swoim treningu!

GSP o swoim treningu!

212b_fitness_tip.jpg

MMA.pl największym portalem

Georges St. Pierre trenuje do nadchodzącej jego drugiej walki z Mattem Serrą. Postanowiliśmy sprawdzić jak trenuje.

Zawsze trenuję z lepszymi zapaśnikami, bokserami, grapplerami niż ja. St. Pierre powiedział;”Kiedy trenujesz z zawodnikami lepszymi od ciebie jest to wielkim wyzwaniem i trudem dla ciebie, ale to sprawia,że stajesz się lepszy, rozwija twoje umiejętności, bardziej niż podczas treningu zawsze z tymi samymi ludźmi. Mam doskonały team.
Kiedy idę na trening do innego klubu, idę walczyć na ich zasadach.Kiedy walczę z zapaśnikiem takim jak David Zimmerman , nie muszę być lepszy od niego, jestem dobrym zapaśnikiem ale nie tak jak on. Ale kiedy jestem na dole, pod nim, myślę, facet z którym walczę to nie Zimmerman i się nie poddaję. Tak samo jest w boksie, jiu-jitsu i Muay Thai .Dlatego więc ćwiczę każdą z tych dyscyplin z jej najlepszymi zawodnikami .

”Normalnie, kiedy nie mam zbliżającej się walki,trenuję 6 razy w tygodniu po 2 sesje treningowe dziennie.Boksuję,chodzę na siłownię i trenuję ze świetnymi partnerami. Ćwiczę z ludźmi,którzy jadą na Igrzyska Olimpijskie i z najlepszymi facetami od jiu-jitsu, podczas każdego treningu, który robię ćwiczę z lepszymi od siebie, wiec cały czas rozwijam moje umiejętności . Kiedy mam zbliżającą się walkę, powiedzmy do walki został miesiąc, nie trenuję tylko boksu albo zapasów.Staram się bardziej skupić na MMA, co oznacza, że ćwiczę wszystko razem np. Kickboxing, poddania, obalenia, pater, co jest odzwierciedleniem walki w MMA.
Trenuję boks, zapasy, muay thai i jiu-jitsu –te 4 dyscypliny plus sprinty, siłę i kondycje .

Tłumaczenie : Fil
Źródło : www.mmaweekly.com

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis