MMA PLMMA-VIPGSP nie zgadza się z Stanowskim: Będziemy to akceptowali, to karalność będzie wykluczała ludzi z życia!

GSP nie zgadza się z Stanowskim: Będziemy to akceptowali, to karalność będzie wykluczała ludzi z życia!

Następny zawodnik MMA VIP zabrał głos po ostatnim nagraniu Krzysztofa Stanowskiego. Maciej ”GSP” Gandziarowski nie zgadza się z opinią znanego dziennikarza.

”GSP” wystąpi na MMA VIP 4, która odbędzie dwudziestego piątego lutego. Maciej zmierzy się z debiutującym Romanem Pawłem ”Bosskim Romanem” Lachowolskim.

Maciej wystąpił na ostatniej edycji MMA VIP 3 ”Galaktyka Osobowości”. Gandziarowski ostatecznie zawalczył w cage boxie. ”GSP” po całym dystansie i emocjonującym pojedynku pokonał Wojciecha ”Kazik Klimat Kartel” Ochnickiego.

GSP zabiera głos: Rozumiem że ma Pan konflikt z Najmanem, ale…

Najpierw Tomasz Chic, a teraz Maciej Gandziarowski zabrał głos po ostatnim odcinku ”Dziennikarskie Zero”. ”GSP” nie zgadza się z wypowiedzią Krzysztofa Stanowskiego.

Pan @krzysztof.stanowski odbierając szansę “Słowikowi” odbiera szanse na odkupienie swoich czynów wielu ludziom w całej Polsce. Jeśli będziemy to akceptowali niebawem karalność będzie wykluczała ludzi z życia i przekreślała szansę na jakąkolwiek przyszłość. Rozumiem że ma Pan konflikt z @marcin.najman ale to nie znaczy że powinien się pan uciekać do tak podłych zagrywek.

Zobacz także:

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.