MMA PLMMA-VIPGSP komentuje awanturę z Żuromem: Gdyby miał jaja to by podniósł gardę i byśmy się napie*dalali!

GSP komentuje awanturę z Żuromem: Gdyby miał jaja to by podniósł gardę i byśmy się napie*dalali!

Maciej Gandziarowski na gorąco skomentował całą zadymę, która miała miejsce po drugiej konferencji MMA VIP 4. ”GSP” uważa, że Andrzej Żuromski nie ma charakteru, ponieważ nawet nie zareagował.

GSP

”GSP” wystąpi na MMA VIP 4, która odbędzie dwudziestego piątego lutego. Maciej zmierzy się z debiutującym Romanem Pawłem ”Bosskim Romanem” Lachowolskim.

Maciej wystąpił na ostatniej edycji MMA VIP 3 ”Galaktyka Osobowości”. Gandziarowski ostatecznie zawalczył w cage boxie. ”GSP” po całym dystansie i emocjonującym pojedynku pokonał Wojciecha ”Kazik Klimat Kartel” Ochnickiego.

Gandziarowski: Pruł się do mnie publicznie, to dostał ode mnie lepę!

Maciej Gandziarowski w rozmowie z Karolem Garncarzem skomentował całą sytuację.

Spruł się ku**a do mnie na relacji i pi**doli do mnie, że mu jakieś pieniądze przynoszę. Siedzi u mnie w mieście, na hotelu, na kamerach. No to na kamerach dostał w papę.  No i zresztą nie pokazał charakteru, bo gdyby miał jaja to by podniósł gardę i byśmy się napie*dalali (…) Ale oczywiście, że tak. Niech cała Polska widzi. Ja jestem atencjuszem jak każdy tutaj. Atencjuszem jesteś Ty, nie wiem Marcin, każdy kto występuje publicznie. Atencja to też nasze pieniądze, ale w tym wypadku pruł się do mnie publicznie to dostał ode mnie lepę. Podszedłem i dałem mu szansę, powiedziałem mu o co chodzi. Dałem mu szansę, żeby mógł się obronić. Nie zaj**ałem mu od razu. Tylko podszedłem, powiedziałem co mam na serce, zaj**ałem w pape i podniosłem gardę. Mógł walczyć przecież, co go powstrzymało żeby się napi*dalać ze mną.              

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Zawodnik MMA VIP z wściekłością i pięściami ruszył na Marcina Najmana! Jest nagranie! Widzieliście?

Jesteśmy już po drugiej konferencji MMA VIP 4. Na ostatnim panelu czekała nas konfrontacja Marcina Najmana z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. Oczywiście doszło do face to face. W pewnym momencie z wściekłością i pięściami na ”El Testosterona” ruszył zawodnik jego organizacji….

Właściciel PunchDown założy sprawę Lupie? Jest mocna reakcja: Chcecie wojnę, to ją będziecie mieć!

To nie koniec! Łukasz Lupa na insta storie poinformował, że jeden z właścicieli PunchDown – Patryk Dzięcioł ma najprawdopodobniej podać go do sądu. Tym samym zawodnik PRIME SHOW MMA zapowiada wojnę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis