MMA PLPrime Show MMAGrzegorz Szulakowski w rozmowie z MMA.PL o walce z Parke na PRIME 2: Jak mnie wyzwie, to jadę z nim jak z ku**ą

Grzegorz Szulakowski w rozmowie z MMA.PL o walce z Parke na PRIME 2: Jak mnie wyzwie, to jadę z nim jak z ku**ą

Były zawodnik KSW – Grzegorz Szulakowski podpisał kontrakt z organizacją PRIME Show MMA i swoją najbliższą walkę stoczy już 9 lipca na gali PRIME 2: Kosmos w Gdynia Arenie. Rywalem “Szuliego” będzie Norman Parke. Pojedynek ten będzie walką wieczoru całego wydarzenia.

Grzegorz Szulakowski

Szulakowski rozmawiał z Arkadiuszem Hnidą z portalu MMA.PL, gdzie opowiedział o tym zbliżającym się starciu.

Grzegorz Szulakowski w rozmowie z MMA.PL o walce z Parke na PRIME 2: Jak mnie wyzwie, to jadę z nim jak z ku**ą

W pełnej szczerości rozmowie, Szulakowski scharakteryzował swojego najbliższego przeciwnika, zdając sobie sprawę, że czeka go ciężka konfrontacja:

“Bardzo duże wyzwanie przede mną, ale jak spadać, to z wysokiego konia! Zdaję sobie sprawę, że to będzie kurwa naprawdę mocna, ciężka walka. Ale to nie jest ten sam Parke co kurwa siedem lat temu, dajmy na to. Zrobił się delikatną przytytą kulką, na pewno nie będzie miał tej szybkości, umie rozplanować sobie tlen. No będzie ciężka walka. Ma dużo tlenu, ma twardy łeb…”

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

A o szczerości rozmowy mogą świadczyć słowa “Szuliego”, w których zdradza on ile zarobi pieniędzy na cztero-walkowym kontrakcie z freakową organizacją:

A Wy na kogo stawiacie w tej nadchodzącej walce Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski?

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis