MMA PLGrzegorz SzulakowskiGrzegorz Szulakowski odkrywa pierwszych sponsorów gali! Jest nim kameralny portal dla pełnoletnich!

Grzegorz Szulakowski odkrywa pierwszych sponsorów gali! Jest nim kameralny portal dla pełnoletnich!

Grzegorz Szulakowski startuje z nową organizacją. Warto zaznaczyć, że będą to tylko i wyłącznie pro sportowe pojedynki. Organizacja na facebooku ogłosiła jednego z pierwszych sponsorów Solo Combat Federation. Będziecie zaskoczeni!

Szulakowski

Tak ”Szuli” zapowiada nowy projekt.

Witajcie!!! Jako nowa organizacja na rynku, chcemy wejść w świat mma z przytupem 😀 11 marca w Kępnie, organizujemy naszą pierwszą galę, która będzie również transmitowana w formule PPV. Gala typowo sportowa, z mocnymi, solidnymi i charakternymi zawodnikami, których nazwiska są już rozpoznawalne w branży. Na gali zobaczymy walki amatorskie, zawodników trenujących kilka lat i zdobywajacych doświadczenie w oktagonie. W formule „semi pro” odbędą się walki w następujących kategoriach wagowych:66kg, 70kg, 77kg, 84 kg. Zaprezentują sie również zawodnicy posiadający duże doświadczenie na krajowym podwórku oraz występujący już na uznanych arenach zagranicznych, w renomowanych federacjach. W formule zawodowej odbędą się dwie walki w kategorii 70 kg, po jednej w 84 kg, 93 kg oraz powyżej 100 kg. Łącznie na gali SCF zobaczymy 11 walk Więcej szczegółów ujawnimy po weekendzie 😀 Zapraszamy wszystkich do śledzenia profilu, a zainteresowane osoby, do współpracy przy tworzeniu nowego projektu na polskiej scenie mma.

Znamy zaskakującego sponsora!

Organizacja Solo Combat Federation ogłosiła jednego z pierwszych sponsorów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest nim kameralny portal erotyczno-randkowy, przeznaczony dla osób pełnoletnich.

Witajcie!!! Karta walk już skompletowana 😀, w krótce zaczniemy przedstawiać Wam zawodników walczących na gali. Tymczasem chcielibyśmy zaprezentować  Wam i serdecznie powitać na naszym pokładzie, pierwszego sponsora, który postanowił wesprzeć nasze działania. Jest to kameralny portal erotyczno-randkowy, przeznaczony dla osób pełnoletnich  Lovemyfeet.net Portal będzie miał swoją premierę w Walentynki. Zgodnie z maksymą „make love not war” zachęcamy wszystkich do polubienia strony, obserwowania i zarejestrowania się na  www.lovemyfeet.net Jesteśmy im bardzo wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzyli- my postaramy się odwdzięczyć, dając super walki i show oraz kontynuować współpracę na kolejnych galach. DZIĘKUJEMY Kuba i Marcin!  Zainteresowanych promocją na naszej gali, zapraszamy do kontaktu- do każdego podchodzimy indywidualnie, gwarantujemy reklamę na gali oraz za pośrednictwem PPV szerokie grono odbiorców w Polsce i za granicą👍🏻 Życzymy Wam udanej środy- wypatrujcie kolejnych newsów na naszym profilu 🤛🏻

Witajcie!!!Karta walk już skompletowana 😀, w krótce zaczniemy przedstawiać Wam zawodników walczących na…

Posted by SCF on Wednesday, January 12, 2022

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Zaskoczeni?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

Bosski Roman chce zawalczyć z Popkiem: Ja się czuję na siłach, żeby móc to zrobić! Co wy na to?

Czy oktagon będzie dobrym miejscem na ponowne spotkanie starych znajomych? Roman Bosski jest otwarty na walkę z Popkiem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis