MMA PLDon KasjoGrzegorz Szulakowski do Don Kasjo: Ch*j tam wybaczam Ci to twoje pie**olenie!

Grzegorz Szulakowski do Don Kasjo: Ch*j tam wybaczam Ci to twoje pie**olenie!

Grzegorz Szulakowski w mediach społecznościowych zabrał głos po przegranej w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. ”Szuli” po 3-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Normanem Parke. Wojownik z Namysłowa zwrócił się też do popularnego ”Don Kasjo”.

Szulakowski

Grzegorz jeszcze przed walką był mocno poirytowany wypowiedział Kasjusza Życińskiego po drugiej konferencji PRIME SHOW MMA 2. Mowa o tych słowach:

Wku*wiony jestem! Trochę zawiedziony jestem. Najbardziej ”Szulim”, który… Bardzo mi zależało, biłem się nawet z moimi wspólnikami. Wspólnicy mówili ”że k*rwa jest nudny, po co nam kolejny sportowiec”, a ja mocno mówię dawaj ”Szuliego”. ”Szuli” jest zadymiarz, zna te freaki, a k*rwa prezenty, czekoladki jakieś… no nie wiem. Paweł Tyburski już lepszą konwersacje prowadził z Normanem niż ”Szuli” w main evencie. Mam nadzieje, że w walce pokaże dużo lepsze emocje (…) Nie ma opierdzielu, bo on tworzy swoją postać. Ma kontrakt z nami na kilka walk, ale zrobiłem odprawę przed konferencją i powiedziałem ”chłopacy no to wiadomo jest, że musicie być kreatywni, musicie ludziom pokazać emocje, to co chcecie i nie chcecie rywala”, a nagle dają sobie prezenty. Boją się po prostu, ale ja znam to, bo ja też to przechodziłem w boksie amatorskim, gdzie chwile przed walką jak znasz rywala – tylko ja miałem rywala – tu nagle wydaje się większy, to może się pod mile i mniej mnie zleje. Tak jakby nie byli pewni siebie (…) To nie jest tak, że dymić na siłę. Tylko jak widzę, że ”Szuli” miesiąc temu był negatywnie nastawiony do pałki, a teraz nagle mu liże dupę i daje prezenty – no to jestem zdziwiony, że człowiek który siedzi tyle w tym sporcie to raptem jakiś respekt widzi.   

Szulakowski do Don Kasjo!

Grzegorz Szulakowski zabrał głos po walce na PRIME SHOW MMA 2 w Gdyni. ”Szuli” zwrócił się również do Kasjusza Życińskiego.

Kasjusz Ty mały orangutanku Dziękuję Ci za możliwość dania mi szansy zawalczenia na @primemma.pl Chuj tam wybaczam Ci to twoje pierdolenie.. ale i tak mam wielką chęć i ochote spuszczenia Tobie wpierdolu jaki i mnie spuscil Norman w mieniona sobote:D ps. Fajna fota przygoda jeszcze lepsza 🔥✊️ A teraz czas na chwile relaksu 🙏

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje zerwanie współpracy FAME z Normanem Parke! Oberwało się Boxdelowi! Widzieliście?

Ponownie zrobiło się bardzo duże zamieszanie, w którym Norman Parke gra główną rolę. Don Kasjo skomentował ruch FAME MMA, które postanowiło zerwać współpracę z reprezentantem Irlandii Północnej. Życiński nie szczędził słów w stronę Michał “Boxdela” Barona.

Oficjalnie: Szymon Bajor zawalczy w organizacji PFL! Znamy przeciwnika! Będzie zwycięstwo?

Jest dobra wiadomość! Szymon Bajor (23-9) nie musiał długo czekać na konkretne propozycje. Polak będzie naszym następnym reprezentantem w prestiżowej organizacji PFL. 34-latek swój debiut  odnotuje trzynastego sierpnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis