MMA PLCiekawostkiGrzegorz Krychowiak w MMA? Gwiazda dyscypliny widziałby piłkarza w klatce!

Grzegorz Krychowiak w MMA? Gwiazda dyscypliny widziałby piłkarza w klatce!

Foto: Facebook/ Grzegorz Krychowiak

Czy Grzegorz Krychowiak wystąpi w walce w formule MMA? Choć reprezentant Polski w piłce nożnej nie musi martwić się o swoją przyszłość po zakończeniu sportowej kariery, to pojawiają się głosy, że sprawdziłby się w… klatce MMA!

Głos na temat potencjalnego występu Grzegorza Krychowiaka w klatce zabrał głos gwiazdor rosyjskiego MMA – Kiril Kriukow.

Grzegorz Krychowiak w MMA? Gwiazda dyscypliny widziałby piłkarza w klatce!

Kriukow na temat Krychowiaka wypowiedział się przed wczorajszym meczem Ligi Mistrzów między Lokomotiwem Moskwa a Bayernem Monachium. Rosjanin jest wielkim kibicem drużyny z Moskwy i przy okazji głośnego meczu zabrał głos na temat piłkarzy klubu. Wywiadu udzielił portalowi metaratings.ru.

Co ciekawe, Kriukow widzi dwóch zawodników Lokomotiwu jako potencjalnych uczestników walki w klatce. Kogo dokładnie?

“Krychowiak i Barinow to prawdziwi wojownicy. Widziałbym ich w klatce. Oni nigdy się nie oszczędzają. Wielki szacunek dla nich.”

Przypominamy, że niedawno w klatce w walce na zasadach MMA pojawił się były reprezentant Polski Piotr Świerczewski. Wcześniej w klatce KSW walczył inny były piłkarz Jacek Wiśniewski. Od niedawna mówi się także o potencjalnej walce w wykonaniu Marcina Wasilewskiego.

Czy Grzegorz Krychowiak także byłby zainteresowany takim pojedynkiem?

Zobacz także:

Marcin Najman szykuje specjalną technikę na Don Kasjo?

Czy Marcin Najman szykuje specjalną technikę na Don Kasjo? “El Testosteron” skrzyżuje rękawice ze swoim medialnym rywalem już na najbliższej gali FAME MMA 8.

Jędrzejczyk wspiera strajk! Wy też?

Joanna Jędrzejczyk wspiera strajk. Była mistrzyni UFC ma przesłanie.

Jon Jones lepszy od Khabiba? Amerykanin kwestionuje ranking P4P UFC

Czy patrząc na całą zawodową karierę Jon Jones jest lepszy od Khabiba Nurmagomedovowa? Przypominamy, że w tym tygodniu nastąpiła zmiana na szczycie w oficjalnym rankingu najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowej UFC.

Szeliga o Pudzianowskim: Przecież nie wyszedł do trzeciej rundy, więc niech się nawet nie odzywa! 

Piotr Szeliga w mocnych słowach wypowiedział się o Krystianie Pudzianowskim! Brat Mariusza Pudzianowskiego na kanale ”Koloseum” zdradził kulisy ostatnich przygotowań do walki.