MMA PLFreak FightGROMDA: Żurom zawalczy na gołe pięści z Sobotą? ”Jestem po rozmowie z włodarzami”!

GROMDA: Żurom zawalczy na gołe pięści z Sobotą? ”Jestem po rozmowie z włodarzami”!

No to mamy niespodziankę! Raper Andrzej Żuromski w mediach społecznościowych rzucił wyzwanie w kierunku Michała ”Soboty” Sobolewskiego. Co ciekawe ”Żurom” zdradził, że jest po rozmowie z organizacją GROMDA, która jest gotowa na zorganizowanie takiego starcia.

Przypomnijmy, że Michał Sobolewski swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotował dwudziestego pierwszego listopada. Była to walka z ”Filipkiem” na FAME MMA 8. ”Sobota” przegrał jednogłośną decyzją sędziów – choć opinie były podzielone, kto powinien zostać zwycięzcą. Trzeba zaznaczyć, że Sobolewski w tym starciu zaprezentował się z naprawdę dobrej strony.

Żurom rzuca wyzwanie w kierunku Soboty!

Andrzej Żuromski w mediach społecznościowych rzucił wyzwanie w kierunku Michała Sobolewski. Byłoby to starcie na gołe pięści. ”Żurom” gwarantuje, że potrzebuje paru miesięcy, aby wrócić do odpowiedniej formy.

Słuchaj Sobota wyzywam Cię na pojedynek. Potwierdziłeś u mnie na instagramie, zapraszam Cię i to nie na jakieś rękawice tylko jestem po rozmowie z włodarzami, z jednym z głównych GROMDY. I zapraszam Cię na walkę na gołe pięści, z chęcią obije Ci ten konfidencki ryj. Włodarze GROMDY są zainteresowani zorganizowaniem takiej walki.

22.00 News Dnia Sobota vs Żurom Gromda Walka Na Gołe Piesci !!!!

Posted by Akcja Stop Pomówieniom on Monday, March 22, 2021

Zobacz także:

Nikola Milanović chce rewanżu z Pudzianowskim! Co wy na to?

To jest spore zaskoczenie! Nikola Milanović (0-1) zdradził, że w przyszłości chciałby stoczyć rewanż z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Przypomnijmy, że Serb do karty walk wskoczył na parę godzin przed galą.