MMA PLGROMDAGROMDA: Wiemy z kim zmierzy się z Don Diego w kolejnym pojedynku na gołe pięści!

GROMDA: Wiemy z kim zmierzy się z Don Diego w kolejnym pojedynku na gołe pięści!

Będzie ciekawie! Mateusz Kubiszyn ostatecznie postanowił podpisać nowy kontrakt z organizacją GROMDA. W tym momencie poznaliśmy  przeciwnika popularnego ”Don Diego”. Do walki dojdzie na jednej z najbliższych edycji walk na gołe pięści.

Mariusz Grabowski właściciel GROMDY w rozmowie z mediami zdradził jak doszło do porozumienia z Kubiszynem.

A jeśli chodzi o Mateusza Kubiszyna to wiadomo, że Mateusz się wygłupił w jakiś tam sytuacjach. Też ja cały czas powtarzam, że w jakiś tam sposób gramy w tych trailerach i nie ze wszystkimi siadamy do stołu. Po słowach Mateusza, które w jakiś sposób wypowiedział w rozmowie z jakimś kolegą – na pewno przyszedł do mnie i przeprosił mnie za te słowa. Powiedział, że głupio zrobił no i dobrze. Usiedliśmy do stołu, porozmawialiśmy. Mateusz Kubiszyn pozostaje w GROMDZIE, podpisał kontrakt na kolejne cztery walki. Podpisał kontrakt na boks zawodowy na 3 lata w Tymexie. Dlatego myślę, że gramy do jednej bramki. Mateusz zrozumiał, że jedyna droga, żeby zdobyć popularność to walki na GROMDZIE i myślę, że będziemy to kontynuować. Bardzo się cieszę. Ma jeszcze możliwości, na które ja się godzę, ale ja nie chcę wybiegać/nic mówić, ale Mateusz jest z nami na dłużej (…) Ja jestem konkretnym facetem, z nikim się nie kłócę. Jak ja zobaczyłem te rozmowy, które Mateusz udostępnił i mówił, że nie rozmawiał z włodarzami GROMDY. To byłem zaskoczony, bo nawet w ten sam dzień rozmawiał ze mną i byłem zdziwiony, że takie słowa padły. Przeprosił, ja się nie gniewam. Wiadomo biznes to biznes. Mateusz i GROMDA zrozumiała, że warto na niego postawić, bo robi to dla kibiców.       

”Don Diego” również nie ukrywał, że była to trudna decyzja. Ostatecznie Mateusz Kubiszyn będzie toczył następne walki na gołe pięści.

ZOSTAJĘ❗ Podjąłem ryzykowną i niełatwą dla mnie decyzję o przedłużeniu kontraktu z @gromda.tv! 👊 Jak wiecie, moja kariera w walkach na gołe pięści miała zostać zakończona.. a tutaj WIELKIE ZASKOCZENIE! 😱  Ja również nie mogłem w to uwierzyć aaale udało się, doszliśmy do porozumienia z włodarzami GROMDY 🤝 Szczegółów nie zdradzę lecz jestem zadowolony z naszego porozumienia, ponieważ (co najważniejsze) zakopaliśmy topór wojenny, który do tej pory bardzo mocno poróżniał nas w wielu kwestiach.. teraz obraliśmy wspólny kierunek w dążeniu do realizacji planów 🪓⚔ Tak więc idzie nowe.. idzie lepsze oraz bardziej kompleksowe działanie #DonDiego w sportach walki 👊

Znamy przeciwnika Don Diego!

Organizacja GROMDA poinformowała kto będzie następnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna. ”Don Diego” ma stanąć do rewanżu z ogromnym gabarytowo Dawidem ”Maximusem” Żółtaszkiem. Trzeba przyznać, że ich pierwsze starcie dostarczyło dużo emocji.

Do ich pierwszej walki doszło pod koniec sierpnia 2020 roku. Była to finałowa walka turnieju na gołe pięści podczas GROMDA 2. ”Don Diego” miał sporo kłopotów. Były deski, ale Kubiszyn nie zamierzał odpuścić do samego końca. Mocne uderzenie spowodowało mocną kontuzję ”Maximusa”.

Pojedynek Don Diego-Maximus możecie zobaczyć poniżej:

Równie doświadczony kick boxer nie będzie dobrze wspominał ostatniej walki na gołe pięści. Żółtaszek na GROMDA 7 zmierzył się ze świetnie dysponowanym Bartłomiejem ”Balboą” Domalikiem. Walka zakończyła się już w drugiej odsłonie. 

Zobacz także:

Pięściarski ”Król Albanii” zaatakował rywala na ważeniu! Jest nagranie! Widzieliście?

Poniosło! Florian Marku (10-0-1, 6 KO) określany jako ”Król Albanii” postanowił zaatakować rywala podczas ceremonii ważenia. Sytuacja była poważna, więc musiała wkroczyć ochrona. Albańczyka zdecydowanie poniosły nerwy. Marku dziś stanie do obrony pasa IBF International w wadze półśredniej.

Antek Królikowski o nowej freakowej organizacji: Dojdzie do skandalu na międzynarodową skalę! Co wy na to?

Antoni Królikowski zapowiada! Popularny aktor jest właścicielem nowej freakowej organizacji. Już w sobotę we Wrocławiu odbędzie się pierwsza konferencja, na której poznamy walkę wieczoru Royal Division 1. Królikowski zapowiada, że będzie to skandal na międzynarodową skalę. Macie jakieś pomysły?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis