GROMDA: Poznaliśmy zasady walk! Runda dodatkowa nielimitowana!

GROMDA – poznaliśmy zasady walk na najbliższej gali pojedynków na gołe pięści. Nowa organizacja już niedługo debiutuje na polskim rynku sportów walki!

Zanim jednak do tego dojdzie, dostaliśmy informacje i zasadach walk na GROMDZIE.

GROMDA: Poznaliśmy zasady walk! Runda dodatkowa nielimitowana!

Na oficjalnym profilu organizacji GROMDA na facebooku opublikowano zasady walk. Wyjaśniono na przykład funkcjonowanie rundy dodatkowej. Piąte starcie będzie trwało aż do nokautu któregoś z zawodników, albo do momentu, kiedy jeden z uczestników pojedynku nie będzie już w stanie go kontynuować.

Poniżej pełny wpis organizacji GROMDA:

Walki na gołe pięści podczas turnieju GROMDA będą rozgrywane na dystansie 4 dwuminutowych rund z 1 minutową przerwa pomiędzy nimi. Zwiększona intensywność pojedynku oraz walka od pierwszej sekundy. Przerwy pomiędzy rundami dadzą możliwość uczestnikom dojścia do siebie, wysłuchania rad swojego narożnika oraz opatrzenie przez profesjonalnych cutmanów.

Jeśli po upływie czterech rund nie poznamy zwycięzcy, to wówczas rywalizacja rozstrzygnie się w dodatkowym starciu. Nielimitowana czasowo 5 runda zakończy się dopiero wtedy, gdy jeden z uczestników zostanie znokautowany lub nie będzie w stanie kontynuować walki. O wyniku przesądzi więc serce wojownika oraz brutalna siła gołych pięści!

Walki na gołe pięści podczas turnieju GROMDA będą rozgrywane na dystansie 4 dwuminutowych rund z 1 minutową przerwa…

Opublikowany przez Gromda Środa, 20 maja 2020

Przypominamy, że turniej walk na gołe pięści będzie odbywał się na modyfikowanym ringu bokserskim. Pole walki będzie kwadratem o boku 4 metrów. Z ringu nie będzie można uciec.

Zwycięzca turniejowy otrzyma nagrodę w wysokości 100 tys. złotych.

GROMDA to polska organizacja walk na gołe pięści. Aktualnie federacja powoli szykuje się do swojego inauguracyjnego eventu, który zaczerpnięty został z innych krajów. Mianowicie GROMDA jest odpowiedzią na Bare Knuckle Boxing oraz Bare Knuckle Fighting Championship, które szybko zdobyły dużą popularność.

A czy Wy będziecie oglądać pierwszą galę organizacji GROMDA?

Więcej o gali GROMDA:

Kto zawalczy na gołe pięści na GROMDZIE?

Organizacja podała nazwiska pierwszych zawodników. Szykuje się naprawdę ciekaway wieczór.

Czy Pudzian walczył przed KSW?

Tak, zdarzało mu się. Jedną z walk zapaśniczych stoczył podczas zawodów strongman.