MMA PLGROMDAGROMDA odbudowuje wizerunek i po angażu sympatyka Rosji zapowiada walkę… Ukraińca

GROMDA odbudowuje wizerunek i po angażu sympatyka Rosji zapowiada walkę… Ukraińca

Popularna organizacja walk na gołe pięści GROMDA odbudowuje swój wizerunek po ostatniej gali, gdzie wśród uczestników znalazł się sympatyk Rosji. Teraz prowadzona przez Mariusza Grabowskiego organizacja zatrudniła… Ukraińca!

GROMDA

O kontrowersjach dotyczących gali GROMDA 8 i uczestnictwie Saulo Cavalariego pisaliśmy TUTAJ -> Kontrowersje przed dzisiejszą GROMDĄ 8! Uczestnik gali nie ukrywa: Kocham Rosję, jest wspaniałą matką!

Afera związana z tym zawodnikiem wybuchła po odkopaniu wpisów tego zawodnika, w których chwalił on Rosję w czasie jej inwazji na Ukrainę. Cavalari przygodę z GROMDĄ skończył jednak bardzo szybko:

GROMDA odbudowuje wizerunek i po angażu sympatyka Rosji zapowiada walkę… Ukraińca

Teraz GROMDA idzie po zawodnika z drugiej strony konfliktu i na swoją najbliższą galę zakontraktowała… Ukraińca. Jak sami piszą w oficjalnym ogłoszeniu nowej siły w GROMDZIE, nowy zawodnik to “ukraiński mistrz kickboxingu i czołowy bijok MAHATCH”:

“Charyzmatyczny i furiacki buntownik. PRETTY BOY wchodzi do gry!

Ukraiński mistrz kickboxingu i czołowy bijok MAHATCH. Wyszkolony, zmotywowany i doświadczony w walkach na gołe pięści. Zawsze daje krwawe starcia i zawsze walczy do końca. Czas sprawdzić jak poradzi sobie w ringu GROMDA.

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.
#GROMDA#GROMDA9

Charyzmatyczny i furiacki buntownik. PRETTY BOY wchodzi do gry!Ukraiński mistrz kickboxingu i czołowy bijok MAHATCH….

Posted by Gromda on Monday, April 25, 2022

Pretty Boy wystąpi na najbliższej gali GROMDA 9. Będziecie oglądać?

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis