MMA PLGROMDAGROMDA Beach: “Żołnierz’ lepszy od “Kocura”. Mordercza piąta runda!

GROMDA Beach: “Żołnierz’ lepszy od “Kocura”. Mordercza piąta runda!

Krzysztof “Żołnierz” Ryta pokonał Kamila “Kocura” Kota w ćwierćfinale. Walka zakończyła się dopiero w morderczej piątej rundzie, która trwała naprawdę długo – ponad 6 minut.

Zawodnicy zaczęli walkę asekuracyjnie. Wyprowadzali ciosy z dużej odległości. “Kocur” puntkował prostymi i na twarzy jego rywala już w pierwszej rundzie pojawiło się rozcięcie.

“Żółnierz” próbował przycelować obszernymi sierpowymi. Lewy prosty Kota dobrze jednak funkcjonował.

“Kocur” zajmował miejsce w środku ringu. Nieustannie gonił za rywalem i od czasu do czasu wzmacniał tempo.

Ryta szukał swoich okazji rzucając obszerne ciosy. Lewy łuk brwiowy “Kocura” został rozcięty. W czwartej rundzie oglądaliśmy mocną wymianę. Zdecydowanie uaktywnił się “Żółnierz”.

Pojedynek doszedł do piątej rundy, która była już nielimitowana czasowo. Inicjatywę w pojedynku przejął “Żołnierz”. Kot od czasu do czasu się odgryzał, ale wyglądało to dla niego coraz gorzej. Ryta trafiał m.in na korpus . W końcu “Kocur” zaliczył nokdaun. “Żołnierz” dalej rozbijał swojego przeciwnika. Po jednym z uderzeń oponent się zachwiał. Ryta kontynuował atak. Nagle jednak… to Kot wystrzelił prawym sierpowym i posłał rywala na deski. Walka trwała jednak dalej. Kolejna ofensywa ze strony Ryty, ale ciosy “Kocura” były piekielnie groźne. “Żołnierz” znowu przełamał zmęczonego przeciwnika i mieliśmy kolejne liczenie. Kot słaniał się na nogach i wkrótce był ponownie liczony. Mimo wszystko chciał dalej walczyć. W końcu jednak padł ze zmęczenia i sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku

Zobacz także:

GROMDA Beach – wyniki

Kolejna ekscytująca gala walk na gołe pięści. Czeka nas 8-osobowy turniej i superfighty. Tym razem wszystko z udziałem kibiców i w wakacyjnej scenerii.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.