MMA PLGROMDAGROMDA Beach: “Lodówa” pokazał charakter. Odwrócił losy pojedynku!

GROMDA Beach: “Lodówa” pokazał charakter. Odwrócił losy pojedynku!

Norbert „Lodówa” Rozenbajgier po dramatycznym pojedynku pokonał Konrada “Ruskiego” Podemniaka i został ostatnim półfinalistą turnieju.

Od początku pojedynku zawodnicy narzucali mocne tempo. Potężne ciosy padały z obu stron. Raz jeden raz drugi przejmował inicjatywę. Mimo ogromnego zmęczenia Podemniak był w stanie w końcówce rundy doprowadzić do liczenia rywala.

“Ruski” kontynuował atak w drugiej rundzie. “Lodówa” ponownie był liczony. Podemniak wyprowadzał kolejne serie. Znowu nokdaun. Niewiele czasu i minęło i ponownie liczenie. Podemniak nie ustawał w atakach i jeszcze przed końcem rundy ponownie przewrócił przeciwnika.

Po kilku sekundach trzeciej rundy Rozenbajgier znowu wylądował na deskach. Wstał, ale wciąż przyjmował ciosy. Runda trzecia prawdopodobnie przez błąd sędziów trwała krócej.

W czwartej odsłonie do ataku ruszył “Lodówa”. Trafił mocno przeciwnika, który był już mocno zmęczony.

Po raz kolejny tego wieczoru doszło do piątej, nielimitowanej czasowo rundy. “Ruski” spychał przeciwnika pod liny i ponownie posłał go na deski. Rozenbajgier kontynuował jednak pojedynek. Podemniak trafił go palcem w oko i byliśmy świadkami przerwy w pojedynku. Po wznowieniu “Ruski” dalej atakował. Mocne ciosy jednakże także ze strony “Lodówy”. Podemniak był wykończony i jego ciosy przeszywały powietrze. Rozenbajgier zaś trafił i posłał go na deski. Sędzia Piotr Jarosz widząc potworne zmęczenie “Ruskiego” zdecydował o zakończeniu walki.

Zobacz także:

GROMDA Beach – wyniki

Kolejna ekscytująca gala walk na gołe pięści. Czeka nas 8-osobowy turniej i superfighty. Tym razem wszystko z udziałem kibiców i w wakacyjnej scenerii.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.