MMA PLGROMDAGROMDA Beach: Co za superfight! “Góral” wygrywa z “Kojotem” po kontrowersyjnym przerwaniu

GROMDA Beach: Co za superfight! “Góral” wygrywa z “Kojotem” po kontrowersyjnym przerwaniu

Damian “Góral” Górski wygrał z Dariuszem “Kojotem” Rzepińskim w czwartej rundzie na gali GROMDA Beach. To drugi i ostatni superfight podczas tego wydarzenia.

“Góral” szybko i mocno wszedł w przeciwnika z ciosami. Górski atakował z impetem i przyniosło to pierwszy nokdaun. “Kojot” również był bardzo groźny i wyprowadzał potężne obszerne ciosy . Furia Górskiego była jednak imponująca.

Również drugą rundę “Góral” zaczął bardzo mocno. Seria ciosów spowodowała, że rywal po raz kolejny był liczony. Górski atakował, a “Kojot” ładnie skontrował podbródkowym. Górski się jednak nie zatrzymywał. Kolejne ciosy! Wykończony Rzepiński oparł się o liny w końcówce rundy.

“Kojot” dobrze bił lewymi prostymi. “Góral” wciąż jednak napierał. Mimo zmęczenia i mocno pokiereszowanej twarzy nadal atakował.

Rzepiński dobrze zaczął rundę czwartą. Trafił kilka razy na korpus. Górski ruszy do kolejnego ataku i przeciwnik był liczony. “Kojot” wstał i trafił kilkoma naprawdę potężnymi ciosami. “Góral” ponownie zaatakował. Przy okazji kolejnego nokdaunu sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

GROMDA Beach – wyniki

Kolejna ekscytująca gala walk na gołe pięści. Czeka nas 8-osobowy turniej i superfighty. Tym razem wszystko z udziałem kibiców i w wakacyjnej scenerii.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.