MMA PLGROMDAGROMDA 9: Łapa powalił olbrzymiego Kowala! Co za szybkość!

GROMDA 9: Łapa powalił olbrzymiego Kowala! Co za szybkość!

Piotr „Łapa” Łapuć pokazał przewagę doświadczenia i już w pierwszej rundzie znokautował Mateusza „Kowala” Kowalskiego w pierwszym ćwierćfinale turnieju na gali GROMDA 9.

GROMDA 9 Łapa

“Łapa” potwierdzał to co pokazywał już na gali GROMDA 7. Mimo gorszych warunków fizycznych imponował szybkością. W szybkiej serii powalił na deski o wiele większego “Kowala”. Łapuć kolejnymi prostymi kładł na deski olbrzyma. Po trzecim nokdaunie Kowalski nie był już w stanie dalej walczyć.

Łapuć już na gali GROMDA 7 awansował do finału, ale z powodu kontuzji nie był w stanie w nim wystąpić. Być może dziś będzie mieć więcej szczęścia.

Zobacz także:

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

To ogromne zaskoczenie w świecie sportów walki! Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Brytyjczyk właśnie został ogłoszony bohaterem walki wieczoru gali BKFC 27!

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia i oficjalnego losowania przed piątkową galą GROMDA 9 doszło do ciekawej sytuacji. Tomasz Adamek oraz Popek stanęli twarzą w twarz. Czy to oznacza, że panowie zawalczą ze sobą na jubileuszowej gali GROMDA 10?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis