Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 9: GOAT lepszy od Mario. Łukasz Parobiec zgarnia 100 tysięcy złotych!

GROMDA 9: GOAT lepszy od Mario. Łukasz Parobiec zgarnia 100 tysięcy złotych!

Łukasz „GOAT” Parobiec znokautował Mariusza „Mario” Kruczka w pojedynku, którego stawką było zwycięstwo w czwartym turnieju GROMDA i czek na 100 tysięcy złotych.

GROMDA 9 Łukasz Parobiec

Już pierwszym ciosem “Mario” posłał rywala na deski łamiąc mu przy okazji nos. Parobiec wstał jednak i się nie poddawał. Kruczek trafił jednak jeszcze potężnym lewym sierpowym. Po kilku sekundach “GOAT” przyklęknął i był liczony po raz drugi.

W drugiej rundzie zawodnicy wdali się w mocną bitkę w półdystansie. Później “Mario” niestety doznał kontuzji, uszkodzony został najprawdopodobniej staw skokowy. Kruczek mimo wszystko walczył dalej. Parobiec od tego czasu nastawiał się na kontry i znakomicie punktował swojego przeciwnika.

Uraz “Mario” zmienił obraz pojedynku. Parobiec przejął kontrolę nad pojedynkiem. Były zawodnik KSW i ACB sfaulował rywala trafiając kolanem. Po krótkiej przerwie pojedynek wznowiono. Parobiec znakomicie trafił swojego rywala posyłając go na deski lewym sierpowym. “Mario” wstał, ale chwiał się na nogach i sędzia ostatecznie doliczył do 10. Koniec walki!

Zobacz także:

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

To ogromne zaskoczenie w świecie sportów walki! Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Brytyjczyk właśnie został ogłoszony bohaterem walki wieczoru gali BKFC 27!

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia i oficjalnego losowania przed piątkową galą GROMDA 9 doszło do ciekawej sytuacji. Tomasz Adamek oraz Popek stanęli twarzą w twarz. Czy to oznacza, że panowie zawalczą ze sobą na jubileuszowej gali GROMDA 10?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis