MMA PLGROMDAGROMDA 9 – Gdzie oglądać? Transmisja, karta walk

GROMDA 9 – Gdzie oglądać? Transmisja, karta walk

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 9. Podczas niej zobaczymy walkę o pas, finał turnieju o wielkie pieniądze, kolejne zmagania turniejowe i superfighty.

GROMDA 9 karta walk
Foto: GROMDA

O pas mistrzowski międzynarodowy “Baddest Motherfucker in the Game” Gromda zawalczy zwycięzca trzeciego turnieju GROMDA, czyli Bartłomiej “Balboa” Domalik. Jego rywalem będzie były zawodnik UFC i zwycięzca turnieju walk na gołe pięści organizacji Valor Bare Knuckle, Mark Godbeer.

W małym ringu GROMDA spotkają się zwycięzcy turniejów z gal GROMDA 7 i 8, czyli Mariusz „Mario” Kruczek i Łukasz „Goat” Parobiec. Zwycięzca zgarnie czek na kwotę 100 tysięcy złotych.

Czeka nas również nowy turniej a tam sporo nowych twarzy. Pojawią się w nim jednak również znani z poprzednich gal Piotr „Łapa” Łapuć czy Przemysław „Reksio” Rekowski.

Nie zabraknie też superfightów a wśród nich choćby starcie Norberta „Lodówy” Rozenbajgiera z Grzegorzem „Małpą” Czernym.

GROMDA zapewnia ekscytujące walki bokserskie na gołe pięści. Pojedynki będą toczone na dystansie 4×2 minuty bez podziału na kategorie wagowe. Jeśli będzie to konieczne odbywa się też piąta runda – bez limitu czasowego aż do wyłonienia zwycięzcy. Emocje ponownie zapewni też niewielki ring o wymiarach 4×4 metry.

GROMDA 9 – Gdzie oglądać? Informacje o transmisji

GROMDA 9 PPV

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 29,99 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości 720p i dostęp do wydarzenia przez 24 godziny po jego zakończeniu. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości 1080p oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium – od 34,99 zł). W droższym o kolejne 5 zł (od 39,99 zł ) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA 8.

Cena może różnić się nieznacznie w zależności od wybranej formy płatności.

GROMDA 9 – karta walk:

Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Mark „The Hand of” Godbeer – o pas mistrzowski międzynarodowy “Baddest Motherfucker in the Game” Gromda

Łukasz „Goat” Parobiec vs. Mariusz „Mario” Kruczek – finał turnieju o 100 tysięcy złotych

Turniej na gali GROMDA 9:

Ćwierćfinały:

Piotr „Łapa” Łapuć vs. Mateusz „Kowal” Kowalski
Przemysław „Reksio” Rekowski vs. Wain „Rhino” Morgan
Łukasz „Batman” Nowicki vs. Paweł „Ryba” Rybicki
Paweł „Hose” Strykowski vs. Arman „Arman” Amirjan

Półfinały:

“Łapa”/”Kowal” vs. “Reksio”/”Rhino”
“Batman”/”Ryba” vs. “Hose”/”Arman”

Finał:

TBA vs. TBA

Superfighty:

Damian „Góral” Górski vs. Remigiusz „Remi” Gruchała
Patryk „Korcu” Korzec vs. Piotr „Diabełek” Czajko
Norbert „Lodówa” Rozenbajgier vs. Grzegorz „Małpa” Czerny

Zobacz także:

Szaleńczy sparing Jacka Murańskiego z trenerem! Padają mocne słowa! [WIDEO] Widzieliście?

Tak jak zapowiadaliśmy! Pojawiliśmy się z kamerą w klubie Corpus Gymie, gdzie doszło do nagrania treningu Jacka Murańskiego. Był też sparing ”Murana” z trenerem Robertem Maruszakiem. Jacek przygotowuje się do drugiego pojedynku w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo reaguje po ogłoszonej walce Parke-Szulakowski! ”Szuli” odpowiada! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na instagramie zareagował na ogłoszoną walkę pomiędzy Grzegorzem Szulakowskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że ”Stormin” zapewnił popularnemu ”Don Kasjo” jedyną przegraną w organizacji FAME MMA. Kasjusz do dziś nie zgadza się z werdyktem sędziów. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis