MMA PLGROMDAGROMDA 9: Eksplozywny Balboa skończył byłego zawodnika UFC i zdobył pas!

GROMDA 9: Eksplozywny Balboa skończył byłego zawodnika UFC i zdobył pas!

Bartłomiej „Balboa” Domalik pokonał Marka „The Hand of” Godbeera w pojedynku o pas międzynarodowy “Baddest Motherfucker in the Game” Gromda.

GROMDA 9 Balboa

Godbeer bił mocno, ale to “Balboa” pokazał imponującą szybkość. Po jego znakomitej serii Anglik znalazł się na deskach. Godbeer pokazał jednak, że ma naprawdę twardą szczękę. Dobra runda w wykonaniu obu zawodników.

Na początku drugiej rundy Domalik poślizgnął się, ale szybko wrócił do pojedynku. Polak ruszył z serią mocnych ciosów, którymi posłał na deski rywala. Były zawodnik UFC po tych uderzeniach pokazał sędziemu, że ma problem z okiem i nie chciał kontynuować walki.

Zobacz także:

Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Rywal to ekscentryczny Amerykanin z przeszłością w UFC!

To ogromne zaskoczenie w świecie sportów walki! Michael “MVP” Page zawalczy na gołe pięści! Brytyjczyk właśnie został ogłoszony bohaterem walki wieczoru gali BKFC 27!

Tomasz Adamek zawalczy z Popkiem na gołe pięści?! Doszło do pierwszego face to face! [WIDEO]

Podczas ceremonii ważenia i oficjalnego losowania przed piątkową galą GROMDA 9 doszło do ciekawej sytuacji. Tomasz Adamek oraz Popek stanęli twarzą w twarz. Czy to oznacza, że panowie zawalczą ze sobą na jubileuszowej gali GROMDA 10?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis