MMA PLGROMDAGROMDA 7: Potwornie zmęczony Psycho z uszkodzoną ręką. To jednak on zwyciężył w starciu z Krychą!

GROMDA 7: Potwornie zmęczony Psycho z uszkodzoną ręką. To jednak on zwyciężył w starciu z Krychą!

Adam “Psycho” Lazar pokonał Krystiana “Krychę” Cieślik w piątej nielimitowanej rundzie na gali GROMDA 7.

GROMDA 7 Psycho

“Psycho” zaczął mocno zasypując rywala ciosami. Popchnął przeciwnika na sędziego i przypadkowo arbiter… zaliczył nokdaun. Szybko jednak wrócił do swojej pracy. Z czasem Lazar zaczął się męczyć i “Krycha’ odgryzał się zaliczając dobrą końcówkę rundy.

Lazar na początku drugiej rundy zajął środek ringu. Zawodnicy próbowali długich ciosów prostych. “Psycho” ruszył z impetem, ale rywal przyjął jego ciosy na gardę.

Podobnie jak w poprzednich rundach również w trzeciej mocno zaczął “Psycho”. Cieślik dość dobrze stosował uniki bądź chronił się za gardą. “Psycho” zadawał zdecydowanie więcej ciosów, ale “Krycha” popisał się ładnym podbródkowym pod koniec starcia.

“Krycha” szukał swoich okazji. Trafił naprawdę mocno prawą ręką i przeciwnik zaczął się chwiać. Cieślik kilka razy trafił swojego rywala, który nawet odbijał się od lin. Mimo wszystko “Psycho” dotrwał do końca rundy.

Doszło do piątej rundy, która nie miała już limitu czasowego. Lazar nie był tak aktywny, ale nadal zadawał ciosy. Udało mu się dopaść rywala i po kilku ciosach Cieślik był liczony. “Psycho” ponownie ustrzelił przeciwnika i byliśmy swiadkami drugiego nokdaunu. Lazar zamknął oponenta w narożniku i ponownie usadził go na deskach. Krótko po wznowieniu “Krycha” padł po raz czwarty. Był już na tyle wykończony, że nie był w stanie się podnieść. Przy każdym kolejnym nokdaunie było widać, że “Psycho” ma problem z uszkodzoną ręką. Mimo to był on w stanie pokonać rywala!

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis