MMA PLGROMDAGROMDA 7: Łapa pokonał Psycho. Spina zawodnika z sędzią!

GROMDA 7: Łapa pokonał Psycho. Spina zawodnika z sędzią!

Piotr “Łapa” Łapuć pokonał Adam “Psycho” Lazara w półfinałowej walce na gali GROMDA 7. Tym samym został pierwszym finalistą.

Jako pierwszy agresywnie z ciosami ruszył “Psycho”. Mocne ciosy naruszyły nieco rywala. “Łapa” z czasem zaczął jednak również mocno odpowiadać. Lazar nadal szedł agresywnie z ciosami. Nadział się jednak na mocny prawy “Łapy” i w końcówce rundy był liczony. Po wznowieniu mieliśmy wymianę lewy na lewy, która tym razem wyszła na korzyść “Psycho”.

Lazar dalej walczył agresywnie. Byliśmy świadkami naprawdę mocnych wymian. Łapuć trafił piekielnie mocnym lewym prostym i posłał przeciwnika na deski. Walka została przerwana przez narożnik. Między arbitrem a “Psycho” doszło do scysji. Sędzia… złapał nawet zawodnika za szyję. Ostatecznie Lazar opuścił ring przed decyzją.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.