MMA PLGROMDAGROMDA 7: Kontrowersyjne zwycięstwo Chrupasa. Kontuzja rywala po obaleniu przesądziła o wyniku

GROMDA 7: Kontrowersyjne zwycięstwo Chrupasa. Kontuzja rywala po obaleniu przesądziła o wyniku

Bartłomiej “Chrupas” Chrubczyński pokonał Mateusza “Kowala” Kowalskiego na gali GROMDA 7. Rywal nie był w stanie kontynuować walki ze względu na kontuzję.

GROMDA 7 Chrupas

Zdecydowanie cięższy od przeciwnika “Kowal” napierał z kolejnymi ciosami. “Chrupas” w kontrze też odpowiadał. Kowalski napierał jednak coraz mocniej i posłał rywala na deski. Po liczeniu walkę wznowiono. Zawodnicy często wpadali w klincz. “Chrupas” dobrze trafił prawą ręką. Potem jednak “Kowal” umieścił parę mocnych podbródkowych. Chrubczyński nie był do końca w zgodzie z przepisami i… obalił rywala. Wydawało się, że rywal odniósł kontuzję, ale mimo wszystko powrócił do pojedynku.

W drugiej rundzie nadal oglądaliśmy sporo klinczu. Kowalski trafił kilkoma mocnymi ciosami. Potem jednak “Chrupas” zasypał go ciosami i mieliśmy liczenie. “Kowal” oświadczył, że nie jest w stanie kontynuować pojedynku. Najprawdopodobniej nie było to bezpośrednim następstwem ostatnich ciosów, ale odniesionej kontuzji.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis