MMA PLGROMDAGROMDA 7: Hunter potwierdza wysokie aspiracje. Faworyt szybko rozbił Bzika

GROMDA 7: Hunter potwierdza wysokie aspiracje. Faworyt szybko rozbił Bzika

Daniel “Hunter” Więcławski pokazał się ze świetnej strony i rozbił Piotra “Bzika” Dembińskiego już w pierwszej rundzie na gali GROMDA 7. Tym samym został kolejnym półfinalistą turnieju.

Bzik zaczął bardzo “elektrycznie” i był bardzo aktywny. “Hunter” za to był spokojny. Skupiał się na wyśmienitych kontrach lewym sierpowym. Więcławski korzystał z przewagi warunków fizycznych. Jeden nokdaun. Kilkadziesiąt sekund później kolejny. Przy drugim liczeniu widać było już potężne rozcięcie w okolicach łuku brwiowego Dembińskiego. Sędzia stwierdził, ze zawodnik nie jest w stanie kontynuować pojedynku i przerwał walkę.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.