MMA PLGROMDAGROMDA 6: Zadyma vs. Vasyl – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

GROMDA 6: Zadyma vs. Vasyl – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Foto: GROMDA

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 6. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach.

W najważniejszym pojedynku o 100 tysięcy złotych zawalczą najlepsi na galach GROMDA 3 i GROMDA 4, czyli Vasyl Halych oraz Tomasz “Zadyma’ Gromadzki.

Odbędzie się też kolejna część turnieju, gdzie w szranki stanie kolejnych ośmiu śmiałków, w tym m.in. finalista z drugiej gali Dawid “Maximus’ Żółtaszek. Na najlepszego spośród tej ósemki czeka już Bartłomiej “Balboa” Domalik.

Ponadto oprócz pojedynków turniejowych odbędą się też superfighty z udziałem naprawdę DUŻYCH zawodników, którzy mają już za sobą występy na galach GROMDA. Wśród nich jest choćby doświadczony zawodnik MMA, Łukasz “GOAT” Parobiec.

GROMDA zapewnia ekscytujące walki bokserskie na gołe pięści. Pojedynki będą toczone na dystansie 4×2 minuty bez podziału na kategorie wagowe. Emocje ponownie zapewni też niewielki ring o wymiarach 4×4 metry.

Finał II turnieju GROMDA:

Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs. Vasyl Haych

Pary ćwierćfinałowe turnieju GROMDA 6:

Marcin “Wąski” Kunikowski vs. Arkadiusz “Karabin” Sauter
Przemysław “Reksio” Rekowski vs. Tomasz “Kaliniak” Kalinowski
Dawid “Maximus” Żółtaszek vs. Daniel “Japa” Utkowski
Patryk Chacia vs. Mateusz “Świr” Wijas

Super fighty:

Kamil “Kosa” Al-Temimi vs. Karol “King Kong” Grzesiuk
Łukasz “GOAT” Parobiec vs. Bartłomiej “Kruszyna” Bielas

Transmisja GROMDA 6:

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 24,99 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości HQ. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości HD oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium – od 29,99). W droższym o kolejne 5 zł (od 34,99 zł łącznie z prowizją) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA BEACH.

Cena może różnić się nieznacznie w zależności od wybranej formy płatności.

Link do transmisji gali GROMDA 6

Początek gali w piątek 17 września o godz. 20:00

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Najman o planach Jacka Murańskiego, który chce zostać prezydentem RP: Oddajcie mu leki! Widzieliście?

Marcin Najman przesłuchał wywiad Arkadiusza Hnidy z MMA.PL z Jackiem Murańskim i odniósł się o planach celebryty, który zdradził, że w przyszłości chce zostać ministrem sprawiedliwości, a później nawet i prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej.