MMA PLGROMDAGROMDA 6: Maximus zwycięzcą turnieju głównego. Mario postawił się się, ale nie dał rady

GROMDA 6: Maximus zwycięzcą turnieju głównego. Mario postawił się się, ale nie dał rady

Dawid “Maximus” Żółtaszek pokonał Mariusza “Mario” Kruczka w finale turnieju na GROMDA 6. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

Pierwotnie w finale walczyć miał Mateusz “Świr” Wijas. Zgłosił on jednak kontuzję ręki i w jego miejsce wszedł zawodnik rezerwowy, czyli “Mario”.

“Mario” ruszył do huraganowego ataku. Zamknął “Maximusa” na linach, ale przyjął też kilka mocnych ciosów. Kruczek nie ustawał. Znakomicie wchodziły jego podbródkowe w krótkim dystansie. Po kolejnym ciosie (obszernym lewym) Żółtaszek mocno się zachwiał. Końcówka rundy należała jednak do “Maximusa”, który zasypał rywala gradem ciosów.

Kruczek nadal napierał. Wepchnięty w liny Żółtaszek doskonale skontrował i mieliśmy liczenie. “Maximus” dobrze pracował w defensywie. Sam zaś bił niezwykle mocno. Po kolejnym nokdaunie “Mario” wstał, ale ostatecznie nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Teraz zwycięzca na jednej z kolejnych gal zmierzy się z Bartłomiejem ‘Balboą” Domalikiem. Wtedy w stawce będzie już 100 tysięcy złotych.

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.