MMA PLGROMDAGROMDA 5: poznaliśmy datę kolejnej edycji walk na gołe pięści

GROMDA 5: poznaliśmy datę kolejnej edycji walk na gołe pięści

Wiemy już kiedy odbędzie się gala GROMDA 5. Organizatorzy na swoich social mediach potwierdzili datę organizacji kolejnego turnieju walk na gołe pięści.

GROMDA 5: poznaliśmy datę kolejnej edycji walk na gołe pięści

Gala GROMDA 5 oficjalnie odbędzie się 7 maja. Galę ponownie promować będzie hasło “krwawy piątek”:

GROMDA 5 już 7 maja. Krwawy piątek.

Walki na gołe pięści, brutalne nokauty, niegrzeczne żylety i ostra jazda do końca. Czas aby miasto grzechu ponownie przywitało współczesnych gladiatorów.

GROMDA: Nie ma miękkiej gry.

Uwaga! Tylko dla twardych sk*rwieli.

GROMDA 5 już 7 maja. Walki na gołe pięści powracają!

GROMDA 5 już 7 maja. Krwawy piątek.Walki na gołe pięści, brutalne nokauty, niegrzeczne żylety i ostra jazda do końca. Czas aby miasto grzechu ponownie przywitało współczesnych gladiatorów.GROMDA: Nie ma miękkiej gry.Uwaga! Tylko dla twardych sk*rwieli.#GROMDA #GROMDA5

Posted by Gromda on Thursday, April 22, 2021

Przypominamy, że na gali GROMDA 5 nie dojdzie do finałowej walki między zwycięzcami poprzednich dwóch turniejów – Vasylem Halychem i Tomaszem Gromadzkim. Powodem jest kontuzja “Zadymy”, która wyeliminowała go z udziału w finałowej walce w tym terminie.

Vasyla Halycha zobaczymy natomiast na najbliższej gali Tymex Boxing Night:

Zobacz także:

Uczestnicy walk mistrzowskich twarzą w twarz przed UFC 261 [WIDEO]

Za nami konferencją prasowa przed zbliżającą się galą UFC 261 w Jacksonville. Zobaczyliśmy na niej uczestników trzech walk mistrzowskich, którzy na koniec konferencji spotkali się też twarzą w twarz z rywalami.

Robert Ruchała o walce Sobiech vs. Kaczmarczyk: Jestem chętny na starcie ze zwycięzcą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, a na niej m.in. dwie walki w kategorii piórkowej. Na rozstrzygnięcia w tej dywizji czeka m.in. utalentowany Robert Ruchała (5-0)

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!