MMA PLGROMDAGROMDA 5: Andrzej Gołota, Marek Piotrowski, Tomasz Adamek w zapowiedzi gali [WIDEO]

GROMDA 5: Andrzej Gołota, Marek Piotrowski, Tomasz Adamek w zapowiedzi gali [WIDEO]

Już za nieco ponad tydzień odbędzie się kolejna edycja walk na gołe pięści – GROMDA 5. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź tego wydarzenia.

GROMDA 5

W materiale zapowiadającym najbliższą imprezę możemy zobaczyć jednego z bohaterów Gromdy – Rafała “Łazara” Łazarka, który przypomina czasy największych polskich pięściarzy – Andrzeja Gołoty, Marka Piotrowskiego i Tomasza Adamka.

Gala GROMDA 5 odbędzie się już 7 maja. Transmisja dostępna będzie w systemie PPV.

GROMDA 5: Andrzej Gołota, Marek Piotrowski, Tomasz Adamek w zapowiedzi gali [WIDEO]

Zanim jednak dojdzie do gali walk na gołe pięści organizowanej przez Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego, zapraszamy do obejrzenia oficjalnej zapowiedzi tego wydarzenia:

“To były czasy. Wstawanie w nocy na walki Andrzeja Gołoty. Czasy podwórkowych solówek. Wielcy polscy wojownicy jak Marek Piotrowski czy Tomasz Adamek, którzy podbijali Amerykę.”

Zobacz także:

KSW: Milanović chętnie sprawdzi Narkuna! ”On nie ma szacunku do swoich rywali”!

Nikola Milanović, zaliczył nieudany debiut w organizacji KSW. Serb przegrał w debiucie z Mariuszem Pudzianowski, jednak nie zamierza zasypiać gruszek w popiele. “Chętnie bym go sprawdził” powiedział Milanović o potencjalnej walce z Tomaszem Narkunem.

Mirosław Okniński ostro o Lewandowskim: Taki człowiek nie powinien kierować polskim MMA!

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Martinie Lewandowskim. O co tym razem chodzi? O słowa jednego z właścicieli KSW na temat drugiej walki Izu Ugonoha.

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis