MMA PLGROMDAGROMDA 3: Tyson vs. Don Diego – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

GROMDA 3: Tyson vs. Don Diego – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Foto: GROMDA

Już w najbliższy piątek odbędzie się trzecia gala GROMDA. Podczas niej zobaczymy przede wszystkim wielki finał pierwszego turnieju, którego zwycięzca zgarnie 100 tysięcy złotych.

W finale turnieju zmierzą się zawodnicy, którzy okazali się najlepsze w dwóch połówkach turnieju rozegranych na poprzednich galach. O główną nagrodę zawalczą Krystian “Tyson” Kuźma i Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Pokonany w tym pojedynku otrzyma zaś 20 tysięcy złotych.

Podczas gali GROMDA 3 wystartuje nowy turniej, w którym uczestnicy bedą walczyć na gołe pięści w niewielkim ringu o wymiarach 4 na 4 metry. Ponadto odbędą się też dwa superfighty z udziałem zawodników znanych z poprzednich gal.

Finał I turnieju GROMDA:

Krystian “Tyson” Kuźma vs. Mateusz “Don Diego” Kubiszyn

Pary ćwierćfinałowe II turnieju GROMDA:

Vasyl Halych vs. Dawid “Stolara” Stolarski
Mateusz “Niedźwiedź” Kopeć vs. Paweł “Hose” Strykowski
Daniel “Kastet” Nowicki vs. Karol “Ziółek” Zółowski
Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Kacper “Raiden” Olszewski

Superfighty:

Norbert “Lodówa” Rozenbajgier vs. Piotr “Capo” Półchłopek
Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Rafał “Łazar” Łazarek

Transmisja GROMDA 3:

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 20,17 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości HQ. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości HD oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium). W droższym o kolejne 5 zł (od 30,26 zł łącznie z prowizją) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA 1.

Link do transmisji gali GROMDA 3

Początek gali w piątek 11 grudnia o godz. 20:00

Zobacz także:

Tyson przed finałem GROMDY. Co mówi?

Już w najbliższy piątek finał turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 3. Krystian ‘Tyson” Kuźma nie pała sympatią do swojego przeciwnika…

Wielkie gwiazdy na gali boksu! Absurd organizatora?

Podczas sobotniej gali Rocky Boxing Night pojawią się wielkie gwiazdy. Ma być Mike Tyson, Elton John. Nie będzie to do końca normalne! Zobaczcie dlaczego…