MMA PLGROMDAGROMDA 2 PPV. Jak oglądać galę w Internecie?

GROMDA 2 PPV. Jak oglądać galę w Internecie?

Foto: GROMDA
Foto: GROMDA

Już dziś odbędzie się gala walk na gołe pięści GROMDA 2. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Jak wykupić do niego dostęp

Po raz kolejny czekają nas wielkie emocje. Boks na gołe pięści w niewielkim ringu z pewnością to zagwarantuje. Kolejny turniej już dziś wieczorem.

GROMDA 2 PPV. Jak oglądać turniej w Internecie?

Turniej GROMDA 2 będzie można oglądać w Internecie na PlayLive.net. Zakupu subskrypcji PPV można dokonać pod poniższym linkiem.

GROMDA 2 PPV

Subskrypcję można zamówić w trzech wariantach:

  • BASIC (transmisja w jakości HQ, dostęp 24 h po zakończeniu) – cena 19,99 zł + prowizja w zależności od wybranej metody płatności
  • PREMIUM (transmisja w jakości HD, dostęp 7 dni po zakończeniu) – -cena 24,99 zł + prowizja w zależności od wybranej metody płatności
  • VIP (transmisja w jakości HD, dostęp 7 dni po zakończeniu+ dostęp do archiwalnego turnieju GROMDA 1) – -cena 29,99 zł + prowizja w zależności od wybranej metody płatności

GROMDA 2 PPV

Początek gali w piątek 28 sierpnia o godz. 20:00

Uczestnicy turnieju GROMDA 2:

Organizacja GROMDA przedstawiła 8 uczestników turnieju. Pary turniejowe poznamy dopiero na dzień przed rywalizacją, przy okazji ważenia.

Oto uczestnicy turnieju (wraz z opisem organizatora)

Jarek „Dzidziuś” Juchner

Krzepki siłacz z pięścią jak bochen chleba. Nie mrugaj, bo przegapisz. DZIDZIUŚ wchodzi do gry!

Ponad 2 metrowy gigant o 130 kg czystej masy mięśniowej. Miał zawalczyć na pierwszej gali, ale niestety wyeliminowała go kontuzja. Tym razem nic nie stanie mu na drodze, aby wystąpić w turnieju podczas GROMDA 2.

Rafał „Łazar” Łazarek

Zwykły chłop z ambicjami. Twardy łeb i bomba w łapie. Walczący przez całe swoje życie. ŁAZAR wchodzi do gry!

Gorąca krew, agresja i uliczny styl. To znaki rozpoznawcze punchera z Gdańska. Podczas pierwszej gali efektownie rozbił i znokautował Górala. Na gali GROMDA 2 zawalczy w turnieju o 100 tysięcy złotych.

Dawid „Maximus” Żółtaszek

Hardy i niebezpieczny. Agresywnie walczący mocarz posiadający nokautujące uderzenie. MAXIMUS wchodzi do gry!

Dawid Żółtaszek to czołowy polski kickboxer wagi ciężkiej. Doświadczony i twardy atleta, stawiający na ostre wymiany. Mimo, że wiele bitew już za nim to ogień wciąż płonie. Zmotywowany i gotowy na elitarny turniej Gromda.

Miłosz „Ali” Wodecki

Spokojny, opanowany i pewny siebie. Wyszkolony pięściarz z ciężką ręką. ALI wchodzi do gry!

Uśmiechnięty i pozytywny bijok. Od dziecka związany z boksem. Trenujący, walczący i kroczący honorową drogą wojownika w ówczesnej dolinie klaunów. Gotowy aby sprawdzić swoje umiejętności w turnieju Gromda.

Dariusz „Kojot” Rzepiński

Dziki, szalony i nieokiełznany. Polujący na krwawy bój. KOJOT wchodzi do gry!

Uliczny wojownik z bogatym doświadczeniem bokserskim. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Puncher posiadający szybkie ręce i nieprzewidywalny styl walki.

Artur „Chuligan” Tomala

Urodzony do walki. Nieugięty, kierujący się twardymi, ulicznymi zasadami. CHULIGAN wchodzi do gry!

Puncher z Radomia. Zdyscyplinowany, skupiony i zawsze czujny. Milczący i nie okazujący żadnych emocji. Posiadający natomiast brutalny styl walki oraz nokautujące uderzenie.

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Zaciekły i bitny puncher o twardej szczęce. Ringowy wariat kochający wyzwania. DON DIEGO wchodzi do gry!

Mateusz Kubiszyn to Mistrz Świata w kickboxingu oraz zawodowy pięściarz. W swoim ostatnim pojedynku z Adamem Balskim pokazał wolę walki i był bliski posłania rywala na deski. Niestety dla Mateusza starcie zakończyło się decyzją sędziów. Na gali Gromda nie ma punktacji sędziowskiej, a walki kończą się przez nokaut.

Łukasz „Punisher” Parobiec

Waleczny świr. Bije się bo to kocha. Idący zawsze na krwawą wymianę, bez kalkulacji po nokaut. PUNISHER wchodzi do gry!

Lukasz Parobiec to doświadczony zawodnik MMA oraz kickboxingu. Popularny bijok zdecydowanie nie boi się wyzwań i nigdy nie wybiera rywali co niejednokrotnie pokazał walcząc m.in. na galach BAMMA czy KSW.

Ponadto tego samego wieczoru odbędą się superfighty, w których udział wezmą:

  • Krzysztof “Żołnierz” Ryta
  • Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Michał “Boyka” Walczak
  • Daniel “Dziku” Soczyński

Zobacz także:

Zapowiedź nowej walki wieczoru KSW 54 – Mateusz Gamrot vs. Marian Ziółkowski

Walka wieczoru zbliżającej się gali KSW 54 uległa zmianie. Ostatecznie będzie to starcie dwóch Polaków.

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo. Co napisał?

Marcin Najman wyśmiewa kontuzję Dona Kasjo, który wyeliminowała go z udziału w nadchodzącej gali FAME MMA 7. “El Testosteron” i Kasjusz Życiński pozostają w ostrym medialnym konflikcie, więc Marcin Najman wykorzystał fakt kontuzji “na własne życzenie” Dona Kasjo.