MMA PLArchiwumGROMDAGROMDA 15: Oficjalnie w grudniu dojdzie do wyczekiwanej walki Don Diego-Goat!

GROMDA 15: Oficjalnie w grudniu dojdzie do wyczekiwanej walki Don Diego-Goat!

Oficjalnie organizacja GROMDA walk na gołe pięści ogłosiła z kim Mateusz Kubiszyn zmierzy się w najbliższym starciu. Popularny ”Don Diego” już pierwszego grudnia wystąpi na 15 edycji, gdzie dojdzie do pojedynku z Łukaszem ”Goatem” Parobcem.

Kubiszyn

W ostatniej walce ”Don Diego” wystąpił na gołe pięści. Na gali GROMDA doszło do jego wyczekiwanego starcia z Bartłomiejem Domalikiem. Kubiszyn po kapitalnej wojnie sięgnął po pas mistrzowski GROMDY. 

Warto zaznaczyć, że Kubiszyn toczył także pojedynki w freakowej organizacji High League. ”Don Diego” wszedł do klatki trzy razy i mierzył się z takimi zawodnikami jak Dawid ”Crazy” Załęcki, Damian Janikowski oraz Denis ”Bad Boy” Załęcki.

To już pewne!

Już pierwszego grudnia odbędzie się najbliższa gala GROMDA, gdzie dojdzie do wyczekiwanego starcia Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem.

GROMDA 15: DON DIEGO vs GOAT już 1 grudnia! Przystojny drań kontra mistrzunio walk na gołe pięści. Zapowiada się wyczekana i ostra solóweczka.

GROMDA 15: DON DIEGO vs GOAT już 1 grudnia!Przystojny drań kontra mistrzunio walk na gołe pięści. Zapowiada się…

Posted by Gromda on Tuesday, October 17, 2023

”Goat” większą popularność zdobył za sprawą swoich pojedynków w organizacji GROMDA, gdzie pokazywał wielokrotnie wielki charakter i umiejętności. Przypomnijmy, że Parobiec w poprzednim roku sprawił duże problemy Bartłomiejowi Domalikowi, który jest uznawany za jednego z najlepszych zawodników walk na gołe pięści w Polsce. ”Punisher” wrócił już na odpowiednie tory i w efektownym stylu odprawił Valentina Vauthiersa oraz Luke’a ”Lose Cannona” Atkina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis