MMA PLGROMDAGROMDA 14: Łukasz Parobiec z szybką robotą! Teraz walka o pas z ”Don Diego”!

GROMDA 14: Łukasz Parobiec z szybką robotą! Teraz walka o pas z ”Don Diego”!

Wydaje się to tylko kwestią czasu. Łukasz Parobiec w main evencie wygrywa szybko i w świetnym stylu. ”GOAT” udowodnił, że należy mu się walka o mistrzowski pas. ”GOAT” już w pierwszej odsłonie zastopował Luke’a ”Lose Cannona” Atkina.

Parobiec

Tuż po walce ”GOAT” zapewnił, że liczy teraz na starcie o tytuł mistrzowski. Parobiec czyli doświadczony zawodnik MMA oraz doświadczony zawodnik walk na gołe pięści powiedział, że chce udowodnić swoją wartość w starciu o złoto.

W ringu pojawił się także właściciel organizacji GROMDA – Mariusz Grabowski, który również chciałby doprowadzić do walki Łukasza Parobca z Mateuszem Kubiszynem. Wydaje się, że jest to kwestia czasu.

Parobiec wygrywa przed czasem!

Brytyjczyk od samego początku ruszył z mocną szarżą. Parobiec nie zamierzał wchodzić w mocne i szalone wymiany. Polak świetnie pracował z kontry. Widać było, że Brytyjczyk poczuł ciosy Parobca. Atkin nie był już aż tak agresywny.

Widzieliśmy klincz, z którego Parobiec wyprowadził mocną serię ciosów. Luke padł na deski i został wyliczony do 10. Szybka robota!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis