MMA PLGROMDAGROMDA 14: Już w piątek kolejną walkę stoczy Łukasz ”GOAT” Parobiec! Znamy przeciwnika

GROMDA 14: Już w piątek kolejną walkę stoczy Łukasz ”GOAT” Parobiec! Znamy przeciwnika

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 14. W tym momencie poznaliśmy najbliższego przeciwnika Łukasza Parobca. Zawodnik MMA i przede wszystkim zawodnik walk na gołe pięści zmierzy się z reprezentantem Anglii – Loose ”Cannon” Atkinem.

Parobiec

43-latek kolejnym zwycięstwem może mocno przybliżyć się do rewanżu z Bartłomiejem ”Balobą” Domalikiem, lub do walki o tytuł GROMDY z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Parobiec zmierzył się z Domalikiem na 11 edycji. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. ”GOAT” miał swoje momenty, ale ostatecznie w piątej odsłonie musiał uznać wyższość rywala.

Łukasz wrócił już na odpowiednie tory podczas GROMDA 13, gdy po minucie i 14 sekundach zdemolował Valentina Vauthiersa. 

Znamy rywala Parobca!

Łukasz Parobiec wystąpi na piątkowej gali GROMDA 14. Organizacja walk na gołe pięści ogłosiła przeciwnika naszego reprezentanta. Będzie nim doświadczony zawodnik z Anglii – Loose ”Cannon” Atkinem. 

Atkin to trzykrotny mistrz walk na gołe pięści. Brytyjski champion posiada rekord najszybszego nokautu na wyspach. Loose w zaledwie 7 sekund znokautował przeciwnika!

GROMDA 14: GOAT vs LOOSE CANNON!

Przystojny drań i ulubieniec hardkorowych fanów z pewnością brutalnie i krwawo przywita 3-krotnego brytyjskiego mistrza walk na gołe pięści i człowieka demolkę. Mocne starcie dwóch oldschoolowych bijoków. Będzie zabawa, będzie się działo i z pewnością będzie bolało.

GROMDA 14: Prawo ulicy już w PIĄTEK!

8.09.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv

GROMDA 14: GOAT vs LOOSE CANNON!Przystojny drań i ulubieniec hardkorowych fanów z pewnością brutalnie i krwawo…

Posted by Gromda on Wednesday, September 6, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis