MMA PLGROMDAGROMDA 14: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

GROMDA 14: Gdzie oglądać? Kiedy gala? Data, miejsce, PPV

GROMDA 14: Gdzie oglądać? Festiwal brutalności powraca. Przed nami kolejna gala elitarnego klubu walk na gołe pięści – GROMDA. Szykujcie się na krwawy piątek! Galę będzie można oglądać na specjalnej platformie. Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje.

GROMDA 14: Gdzie oglądać
Foto: GROMDA

GROMDA 14 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Wielkie mordobicie już dzisiaj! A jak mordobicie, to Łukasz Parobiec, który zmierzy się Luke’iem Atkinem, twardzielem prosto z twierdzy York i 3-krotnym mistrzem walk na gołe pięści. Brytyjczyk wyczyścił swoje terytorium i chcę teraz pozamiatać Polskę. W tym pojedynku poleje się krew, złamią się kości i wypadną zęby – możecie być tego pewni! Według was, kto wygra? Polska czy Anglia?

Scarface wraca na dzielnię, gdzie czeka na niego niemiecki awanturnik. Taeddy ma apetyt na kolejne zwycięstwo i zrobi wszystko, aby jego ręka znalazła się w górze.

Czeka nas noc pełna wrażeń. Nie możecie przegapić tego widowiska!

GROMDA 14: Gdzie oglądać?

Simon „Savage” Henriksen, znany z organizacji KOTS, po raz kolejny spróbuję swoich sił w ringu GROMDY. Szalony Duńczyk postara się wygrać drabinkę turniejową i stanąć w czołówce najlepszych bitników na świecie.

Do akcji powróci również Vasyl Halych. Walka z Mateuszem Kubiszynem nie poszła pomyśli Ukraińca, jednak chłopaki nie płaczą. Rok przerwy spowodował, że wilk jest wygłodniały. Przyszedł czas, żeby ponownie pogruchotać kości.

ZOBACZ TAKŻE: GROMDA 14: Już w piątek kolejną walkę stoczy Łukasz ”GOAT” Parobiec! Znamy przeciwnika

Ponadto w ringu zobaczymy jeszcze m.in. Reksia, Spejsona, Parisa, Ragnara czy Cyca.

GROMDA: Data, miejsce, godzin

GROMDA 14: Prawo ulicy – odbędzie się 8 września w Pionkach. Start transmisji o godzinie 20:00. Piątki nigdy nie były tak brutalne! Innymi słowy – wojna od pierwszego gongu.

GROMDA 14: Transmisja w PPV

Ekipa ulicznych wojowników jest mocna, jak nigdy wcześniej. Mnóstwo ciekawych postaci, charakternych chłopaków i największych bijoków, którzy stąpają po ziemi – to motor napędowy gali GROMDA 14. Ulica jest żądna krwi! Całą galę możecie obejrzeć, klikając – [TUTAJ].

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis